До Вишгородської райради зайшло сім нових депутатів

До Вишгородської райради зайшло сім нових депутатів

У Вишгородській районній раді упродовж року відбулися значні політичні зміни — сім депутатів достроково склали свої повноваження, поступившись місцем новим обранцям. Причини дострокового складання повноважень не були офіційно озвучені, і, як повідомляє апарат ради, жодних конфліктів чи внутрішніх суперечностей зафіксовано не було. Новими депутатами стали представники від партій «Слуга народу» і «Європейської солідарності», серед яких — юристи, підприємці та військові. 

Про це КВ дізналася із відповіді Вишгородської райради на запит редакції.

“Виконавчому апарату Вишгородської районної ради не відомо про будь-які внутрішні конфлікти чи факти, що могли вплинути на дострокове складання депутатів в районній раді. Причини складання своїх повноважень депутати не зазначали, а також не вказували політичні або особисті мотиви у своїх рішеннях”, — йдеться у відповіді на запит. 

Зокрема, Лариса Крадожон зайшла замість Андрія Анісімова від фракції політичної партії “Слуга народу” — експершого заступника голови Київської ОДА за часів Олександра Горгана. Раніше також очолював Поліську, Бородянську та Вишгородську РДА. 

До Вишгородської райради зайшло сім нових депутатів

Про нову депутатку Ларису Крадожон (1971 року народження) відомо, що вона здобула вищу освіту в Харківському державному економічному університеті (бухгалтер-економіст), закінчила Київське Медичне Училище №1, Міжнародний Інститут Теології – бакалавр практичної теології та консультування. Працює головним ревізором Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ. Раніше працювала у Вишгородській міській раді спеціалістом першої категорії фінансово-бухгалтерського відділу. 

Згідно з її декларацією за 2023 рік, з 2023 року вона є власницею квартири на 67,5 кв.м у Вишгороді та землі на 1200 кв.м у Димерській громаді. У Центральній геофізичній обсерваторії ім. Бориса Срезневського вона заробила понад 107 тис. гривень. Та одержала 80 тис. гривень соцвиплат від Департаменту соцзахисту населення КОДА. Готівкою зберігає 50 тис. гривень. Крім цього, у 2019 році заснувала ТОВ “ТЕХНОІНФО”, основним видом діяльності якого є комп’ютерне програмування. Частка Крадожон у статутному капіталі сягає 50% (вартість частки – 35 тис. гривень), інша частка належить киянину Віктору Чумаку. Також Крадожон — чинна виконавча директорка БО “Благодійний Фонд Романа Буковського”

Буковський — політик, пов’язаний з кількома політичними силами. Так, наприклад, у 2015 році його обрали депутатом Київської облради 7-го скликання від “Опозиційного блоку”. На парламентських виборах 2019 року балотувався в народні депутати від “Батьківщини” в 96-му окрузі на Київщині й посів третє місце, набравши менше ніж 9% голосів. А вже у 2020 році став депутатом КОР від “Слуги народу” (№1 у сьомому окрузі, №11 у списку партії).

Свої повноваження склав й Андрій Апаров — ексдепутат від фракції “Європейська Солідарність”. Замінив його Михайло Недашківський (1968 року народження). 

До Вишгородської райради зайшло сім нових депутатів

Недашківський закінчив Переяслав-Хмельницьку філію Київського державного педагогічного інституту ім. О.М. Горького, за фахом – вчитель фізичної культури, наразі зареєстрований як ФОП з 1999 року в смт Іванкове Вишгородського району. Основна діяльність — виробництво дерев’яних будівельних конструкцій і столярних виробів. На час обрання працював директором ТОВ “А.М.Союз”. Наразі в Єдиному держреєстрі відсутня річна декларація новопризначеного депутата.  

Достроково склав свої повноваження також приватний підприємець та директор ТОВ “Тіоніт Груп” Андрій Кондира. Замість нього депутаткою від “Слуги народу” стала Марина Бесчастна – ексголова Прибірської сільської ради.

До Вишгородської райради зайшло сім нових депутатів

Марина Бесчастна навчалася у Національній академії держуправління при Президентові України. Також вона закінчила Київське медучилище №1 та Національний аграрний університет в м. Києві за кваліфікацією «Спеціаліст з фінансів».

З 2020 року обіймала посаду першого заступника голови Іванківської РДА, нині є заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іванківської громади. 

У декларації за 2023 рік вона вказала, що мешкає в селищі Іванківське та має 20 тис. кв.м землі в селище Прибірськ, у якому її чоловіку належить дві земельні ділянки на 4 010 кв.м. Також депутатка користується власністю чоловіка: будинком на 60,2 кв.м та землею на 1229 кв.м в Іванкові. Її чоловік Микола Бесчастний володіє автомобілями Plymouth Voyager (1991), Dodge Journey (2013, дві одиниці), Chevrolet Traverse (2016) та причепом ПГМФ 8304-02 (2017), набутими у різні роки – з 2017 по 2023.

Бесчастна отримала заробітну плату за основним місцем роботи в Іванківській селищній раді в розмірі 747,5 тис. гривень та державну та соцматеріальну допомогу від Управління соціальної та ветеранської політики Вишгородської РДА на суму 35,5 тис. гривень. Крім того, вона задекларувала подарунок у негрошовій формі на суму 104 гривень та додаткове благо від Київської облради у розмірі 1242 гривень. Займаючись підприємницькою діяльністю, чоловік одержав дохід в розмірі майже 14 тис. гривень.

Вадим Крижевський замінив депутата від фракції “Слуга народу” Василя Глущенка — ексдиректора ДП “Димерське лісове господарство”. 

До Вишгородської райради зайшло сім нових депутатів

Крижевський народився 14 травня 1977 року в м. Тячів Закарпатської області. Крім того, він закінчив Міжнародний університет лінгвістики і права (юрист) та має свідоцтво «Про право на заняття адвокатською  діяльністю». Працює журналістом у виданні «Звільнимо». Балотувався до Верховної Ради 8-го скликання на позачергових виборах самовисуванцем, але невдало. Також був помічником-консультантом нардепки від “Об’єднання “Самопоміч” Ірини Сисоєнко, яку у 2024 році затримала, що СБУ затримала у підозрі щодо виготовлення фіктивних документів про інвалідність чоловікам. Тоді разом із п’ятьма спільниками вона отримувала близько 100 тис. доларів щомісяця. 

У своїй декларації він вказав, що має квартиру на 72,82 кв.м в Києві. У селі Жукин Вишгородського району він має кілька об’єктів нерухомості, а саме три земельні ділянки загальною площею 8322 кв.м, садовий будинок на 26 кв.м та три каркасні споруди загальною площею 116 кв.м. Ще на 584 кв.м він має ділянку в селі Гвоздів та на 1 тис. кв.м в селі Небат. Їздить депутат на: Subaru Forester 2008 року випуску. Та має значні заощадження в різних валютах – 49 тис. доларів США, 52 тис. євро та 127 тис. гривень.

Склав свої депутатські повноваження і Костянтин Кожанов від “Європейської Солідарності”, якого у 2021 році СБУ затримала разом із головою Димерської громади Володимиром Підкурганного під час отримання хабаря. На його місці буде Володимир Самійленко. 

До Вишгородської райради зайшло сім нових депутатів

Відкритої інформації про Володимира Самійленко (1997 року народження) небагато. Має він і вищу освіту  – закінчив університет Collegium Civitas в м. Варшава та здобув базову вищу освіту у Львівському університеті бізнесу та права. Із декларації про майно і доходи за 2023 рік відомо, що Самійленко працює головним спеціалістом-юрисконсультом у Головному управлінні Пенсійного фонду Київській області. Також має будинок на 189 кв.м та 4 автівки: Volvo V50 2006 року, Ford Transit Custom 2016 року та дві Lada 212140 — 2011 й 2013 року випуску. Мати — Марина Сергіївна Ганіцька — була заступницею голови Вишгородської райради. 

З доходів Самійленко одержав 20,5 тис. гривень від Управління соціальної політики Бучанської міськради як суму відшкодування платнику податку внаслідок Чорнобильської катастрофи та від Управління Білоцерківської міської ради у розмірі 1 989 гривень. Також ще 30 тис. гривень він одержав як приз від онлайн-казино “ВБЕТ УКРАЇНА”. Готівкою він зберігає 11,5 тис. доларів та 3 тис. євро. 

Замість Віктора Павленка, головного лікаря та начальника Вишгородської станції екстреної медичної допомоги КНП КОР “Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”, депутатом від фракції “Європейська Солідарність” у раду зайшов Артем Миколайович Омеляненко (1984 року народження), який прописаний у Черкаській області. 

До Вишгородської райради зайшло сім нових депутатів

На сайті ради вказано, що він має вищу освіту – закінчив Черкаський державний технологічний університет. Родом із Золотоноші. Та проходить службу в лавах ЗСУ.

Згідно з декларацією Артема Омеляненка (1984 року народження), депутат має 100% корпоративні права на ТОВ “Аргумент АА”, що складає 50 тис. гривень. Підприємство зареєстроване в Києві, а основною його діяльністю є монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. Свого часу був членом Переяслав-Хмельницької міської організації від партії “Батьківщина”. Його ж дружина Мар’яна Омельяненко володіє легковим автомобілем Skoda Superb 2005 року випуску, який був придбаний 23.03.2023 року. Вартість на дату набуття права становить 20 тис. гривень. Та має будинок у місті Золотоноша на 82 кв.м.

Артем Омельяненко отримав заробітну плату за основним місцем роботи у військовій частині А0222 у розмірі 154,5 тис. гривень, а також у військовій частині А1937 — 343 тис.  гривень. Крім того, йому було нараховано пенсію від Золотоніського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області в сумі 53,3 тис. гривень. Дружина ж отримала соціальну виплату по догляду за дитиною-інвалідом від Управління праці та соцзахисту населення Золотоніської міськради в розмірі 85,5 тис. гривень.

До Вишгородської райради зайшло сім нових депутатів

Наталія Терещенко (1964 року народження) зайшла від “Європейської солідарності” замість Людмили Черв’яківської, яка, крім депутатства, займається підприємницькою діяльністю — уповноважена особа ПРАТ “ХАРЧОПРОДТОРГ” (ресторанна сфера та надання послуг мобільного харчування). Терещенко народилася 13 серпня 1964 року в селищі Іванків Київської області. Освіту здобула в Київському інституті цивільної авіації за спеціальністю “Інженер-технолог”. Перебуває на посаді начальника управління соціального захисту населення Іванківської селищної ради. 

Згідно її декларації за 2023 рік, Наталія Терещенко володіє житловим будинком на 103 кв.м. в Іванкові. Її майно включає земельні ділянки загальною площею 42,1 га в Іванківському та Вишгородському районах. Крім того, вона задекларувала автомобіль чоловіка KIA Soul 2013 року випуску. У 2023 році її доходи включали заробітну плату (489,7 тис. гривень), дохід від оренди майна (4 тис. гривень), пенсію (79,1 тис.гривень), проценти на банківському рахунку (119) та відшкодування внаслідок Чорнобильської катастрофи (7075 гривень). Її чоловік одержав пенсію в розмірі майже 250 тис. гривень, пільги на житлово-комунальні послуги в розмірі майже 32 тис. гривень, одноразову допомогу – 2 900 гривень та 6 468 гривень відшкодувань внаслідок ЧАЕС.

Нагадаємо, що на районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024 році достроково припинили свої повноваження 31 депутат з шести районних рад Київщини. Заміни депутатів відбулися в Вишгородській, Бучанській, Білоцерківській, Обухівській та Бориспільській райрадах, а Фастівській склад депкорпусу залишився незмінним. Найбільше депутатів вийшло зі складу “Європейської Солідарності” (11 депутатів) та “Слуги народу” (7 депутатів). 

Читайте: Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році

Фото: колаж КВ

КиївВлада

Інна Міхно

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Чергова “туалетна схема”: столична Нацполіція зацікавилася спробою відведення землі під ТРЦ Вагіфа Алієва
Чергова “туалетна схема”: столична Нацполіція зацікавилася спробою відведення землі під ТРЦ Вагіфа Алієва
09:00 Столична Нацполіція розслідує можливі порушення законодавства при спробі передачі міською владою земельної ділянки на вул. Кіото біля станції метро “Лісова” в оренду ТОВ…
Реалії відбудови Гостомельської громади у цифрах і фактах
Реалії відбудови Гостомельської громади у цифрах і фактах
09:00 Гостомельська селищна громада, яка однією з перших прийняла удар повномасштабного вторгнення на Київщині, продовжує повставати з руїн. Станом на початок 2025 року тільки…
Зупинити Київраду: столичні активісти у суді оскаржують рішення про передачу забудовнику землі під садибою Родіна
Зупинити Київраду: столичні активісти у суді оскаржують рішення про передачу забудовнику землі під садибою Родіна
09:00 В історії запланованого будівництва житлового комплексу (ЖК) “Franklin Concept House” на місці садиби Осипа Родіна (вул. Олеся Гончара, 71) може трапитися несподіваний фінал.…
Banner
QlU7mDx4