“Доступна іпотека 7%”: тисячною угодою іпотеки за держпрограмою стала купівля квартири у ЖК від “Інтергал-Буд”

“Доступна іпотека 7%”: тисячною угодою іпотеки за держпрограмою стала купівля квартири у ЖК від “Інтергал-Буд”


3 листопада у присутності заступника Міністра фінансів України та директора Фонду розвитку підприємництва відбулось підписання тисячного договору в рамках державної програми “Доступна іпотека 7%.

Про це KV дізналася із повідомлення прес-служби девелоперської компанії “Інтергал-Буд”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 


“3 листопада у присутності заступника Міністра фінансів України та директора Фонду розвитку підприємництва відбулось підписання тисячного договору в рамках державної програми “Доступна іпотека 7%”, – розповіли в прес-службі компанії.

Ювілейними учасниками програми стало подружжя з Києва, яке придбало нову квартиру у комплексі від компанії “Інтергал-Буд”, отримавши іпотечний кредит у банку “Глобус”.

“Власна квартира – це для нас не лише здійснення мрії, але й новий етап життя. Звичайно, ми задоволені: 7% – це той відсоток, який ми можемо собі дозволити сплачувати. Це дешевше, ніж орендувати квартиру. Банк швидко розглянув наші документи і дав позитивну відповідь. Дякуємо за таку чудову можливість”, – поділилося враженнями подружжя.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Щойно підписана тисячна угода Доступної іпотеки 7%. Але програма не стоїть на місці й ми знаємо, що на цьому тижні має бути підписано ще більше іпотечних договорів. Окрім того, кількість звичайних іпотечних кредитів у поточному році збільшилась майже втричі порівняно з минулими роками. Це говорить про відновлення іпотечного ринку, який, фактично перебував у “замороженому” стані після кризи 2008 року. Нещодавно Уряд прийняв зміни до нормативно-правових актів, які розроблені Мінфіном для більшого залучення учасників до програм “Доступна іпотека 7%” і “Доступні кредити 5-7-9”.  Тепер ці державні програми стали ще доступнішими для громадян”, – розповів заступник Міністра фінансів України з питань євроатлантичної інтеграції, голова ради Фонду розвитку підприємництва Юрій Драганчук.

Як додають у прес службі, ініційована президентом України програма “Доступна іпотека 7%” виконала, і продовжує виконувати одну із важливих своїх місій – запуск іпотечного кредитування та створення можливостей для українців придбати житло на прийнятних умовах. Додаткова мета програми – це удосконалення фінансових послуг для людей, збільшення будівництва, що дає позитивний поштовх для розвитку економіки України.

Також у компанії зауважили, що обираючи квартиру для придбання, більшість українців надає перевагу первинному ринку нерухомості. Новобудови відрізняються від старого житлового фонду більшою комфортністю.

“Доступна іпотека 7%”: тисячною угодою іпотеки за держпрограмою стала купівля квартири у ЖК від “Інтергал-Буд”

“Доступна іпотека 7%”: тисячною угодою іпотеки за держпрограмою стала купівля квартири у ЖК від “Інтергал-Буд”

“Ми підтримали програму “Доступна іпотека 7%” з моменту її запуску, в березні цього року. Більш того, девелопер “Інтергал-Буд” став одним з ініціаторів її появи. І нам приємно, що влада відгукнулась на наш заклик зробити іпотечне кредитування доступнішим. За цей період майже три десятки сімей змогли покращити власні житлові умови, придбавши квартири у комплексах “Інтергал-Буд” на умовах Програми. Вбачаємо у ній значний потенціал для вирішення одразу декількох завдань. По-перше, це додаткові можливості для реалізації права на нове, сучасне та якісне житло для сімей, які не можуть придбати квартиру без державної підтримки. По-друге, іпотечне кредитування первинної нерухомості стимулює будівельну галузь та економіку країни загалом”, – зазначив Дмитро Спітковський, генеральний директор групи компаній “Інтергал-Буд”.

Програма реалізується Фондом розвитку підприємництва (ФРП) на виконання державних політик, що формує Міністерство фінансів України.

“Тисячний позичальник виявився клієнтом комерційного банку, що є одним з лідерів надання кредитів “Доступної іпотеки 7%”. На сьогодні, у рамках цієї Програми ФРП співпрацює з 19-ма провідними банками – як державними, так і комерційними, у тому числі з іноземним капіталом. Програма вигідна, як для позичальників, так і для банків. Ми продовжуємо залучати фінансові установи до співпраці та консультувати їх з вдосконалення надання послуг населенню”, – розповів виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва Андрій Гапон.

“Власне житло – це базова потреба кожної людини. Українці традиційно віддають перевагу своїй квартирі і своєму будинку. “Доступна іпотека 7%” допомагає їм реалізувати свою мрію. Сьогодні – це перша тисяча щасливих сімей, а через рік, при правильному підході, ця цифра може зрости в десятки разів. Величезна перевага цієї державної програми в тому, що вона доступна практично кожній українській сім’ї. Глобус банк, як банк, який працює на первинному ринку, добре розуміє, що поява нового сучасного житла допомагає бурхливо розвиватися не тільки будівельній, а й усім суміжним галузям. Вона дає такі необхідні українцям робочі місця і є драйвером української економіки.  Нова квартира – це завжди свято та щасливі усмішки. Працюючи з іпотекою, ми радіємо разом з нашими позичальниками”, – підкреслив Голова Правління банку “Глобус” Сергій Мамедов.

Як нагадують у прес-службі девелопера, докладніше з умовами участі у Держпрограмі “Доступна іпотека 7%” та переліком 19-ти уповноважених банків можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, як писала KV, у девелоперській компанії “Інтергал-Буд” повідомили про зміни в режимі роботи відділів продажу.

Читайте: Рекламная кампания “Интергал-Буд” признана одним из лучших Digital-проектов

Фото: пресслужба

КиевVласть

Автор:
Ілля Мандрикін
Рекомендуємо до перегляду
На зв’язку: в Укртелеком розповіли про протидію блекаутам та розбудову мереж на Київщині
На зв’язку: в Укртелеком розповіли про протидію блекаутам та розбудову мереж на Київщині
14:00 Телефонія та зв’язок стали однією з цілей під час нападу росіян одразу після вторгнення їх на Київщину. Оператори зв’язку області постали перед необхідністю…
Справи насущні: скільки та на що у вересні 2024-го витрачав Бориспіль
Справи насущні: скільки та на що у вересні 2024-го витрачав Бориспіль
10:00 У вересні бориспільські замовники провели через Prozorro договорів загальною ціною 19,63 млн гривень. Найдорожчим вкладенням міста стало продовження реконструкції амбулаторії в селі Рогозів,…
Підозра іноземцю: на капремонті гуртожитка “Київпастрансу” могли вкрасти 1,8 млн гривень
Підозра іноземцю: на капремонті гуртожитка “Київпастрансу” могли вкрасти 1,8 млн гривень
09:00 Нацполіція розслідує справу щодо розкрадання 1,8 млн гривень столичного бюджету при здійсненні капремонту одного з гуртожитків КП “Київпастранс” на вул. Мрії (раніше мала…
Banner
QlU7mDx4