Ексзять Черновецького легалізувався офіційним власником активів “Київхліба”

Ексзять Черновецького легалізувався офіційним власником активів “Київхліба”

Господарський суд міста Києва визнав банкрутом ПрАТ “Українські хлібні традиції”, яке до 2023 року мало назву “Київхліб” і було одним з найбільших виробників хліба у Києві та області. Тепер хліб під торговельною маркою “Київхліб” виготовляється на замовлення ТОВ “Торговий дім Київ Хліб” – чиїм єдиним власником виступає кіпрська Seedfoods Holdings Ltd. Кінцевий бенефіціар – колишній депутат Київської міської ради, бізнесмен В’ячеслав Супруненко (на фото).

Про це KВ дізналася з публікації “Ліга.Бізнес”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Господарський суд міста Києва 16 листопада визнав банкрутом ПрАТ “Українські хлібні традиції”, яке до 2023 року мало назву “Київхліб” і було одним з найбільших виробників хліба у Києві та області. Про це повідомляється на сайті Верховного Суду. ПрАТ “Київхліб” мало сімох акціонерів із часткою понад 5%, а кінцевим бенефіціаром, за даними Contr Agent, вважався громадянин Британських Віргінських островів Марк Родес. Тепер хліб під торговельною маркою “Київхліб” виготовляється на замовлення ТОВ “Торговий дім Київ Хліб”. Це нова фірма, зареєстрована у квітні 2021 року (старий Київхліб був зареєстрований у 1995-му), а її єдиним власником виступає кіпрська Seedfoods Holdings Ltd. Кінцевий бенефіціар – колишній депутат Київської міської ради, бізнесмен В’ячеслав Супруненко”, – сказано в публікації.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Видання нагадує, що “Київхліб” має сім виробничих потужностей:

  • ТОВ “Столичний пекарний дім” (Київ, Богатирська вулиця);

  • ТОВ “Український пекарний дім” (Біла Церква);

  • ТОВ “Київський пекарний дім” (Бровари);

  • ТОВ “Київ Хліб” (виробничий цех №7, Київ, Бориспільська вулиця);

  • ТОВ “Кременчук Хліб” (Кременчук);

  • ТОВ “Полтава Хліб” (Полтава);

  • ТОВ “Київ Хліб” (виробничий цех №4, Київ, вул. Цедіка).

“Всі ці компанії записані на кіпрські фірми Супруненка – або Seedfoods Holdings, або Alviva Group”, – пишуть журналісти.

Як інформувала KВ, вісім років тому відомі у столиці бізнесмени – брати Олександр та В’ячеслав Супруненки – мали долю у 25% у згаданому підприємстві. Згодом, у 2018-му підприємці контролювали вже майже половину хлібного ринку Київської області.

Читайте: Брати Супруненка підім’яли під себе 42% хлібного ринку Київщини

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Banner
QlU7mDx4