“Київпастранс” уклав “страхувальний договір” на закупівлю скляних зупинок на 8,37 млн гривень

“Київпастранс” уклав “страхувальний договір” на закупівлю скляних зупинок на 8,37 млн гривень

Комунальне підприємство “Київпастранс” 20 грудня 2023 року оголосило тендер на закупівлю зупинкових павільйонів. Зупинкові павільйони мають бути виготовлені з використанням скляних панелей. На закупівлю скляних зупинкових павільйонів у комунальному підприємстві вирішили витратити 8,37 млн гривень. 

Про це KВ стало відомо з оголошення на веб-сайті електронної системи публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно з оголошенням, КП “Київпастранс” вирішив закупити 30 зупинкових павільйонів. Очікувана вартість закупівлі складала 8,37 млн. гривень.

Зупинкові павільйони, які запланували купити, мають бути виготовлені з використанням скляних панелей. Строк поставки – до 31 грудня 2024 року.

Тендерні пропозиції приймались до 2 січня 2024 року. Але у тенедері взяла участь лише одна компанія — ТОВ “МонтажБуд77”.

Наразі на сайті статус єдиної поданої на розгляд пропозиції позначено як такий що очікує рішення.

Але після розголосу у ЗМІ та соцмережах, де кияни обурились планами комунального підприємства на закупівлю скляних зупинок під час війни та регулярних масованих ракетних обстрілів столиці, у Києвській міській державній адміністрації (КМДА) надали пояснення щодо цього тендеру.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як повідомили у КМДА, КП “Київпастранс” дійсно оголошувало тендер на виготовлення зупинок, які нібито будуть закуповуватись у разі необхідності та за заявкою підприємства до кінця 2024 року. Також повідомляється, що за результатами тендеру КП “Київпастранс” уклало страхувальний договір на купівлю 30 зупинок.

“Щороку комунальне підприємство “Київпастранс” укладає страхувальний договір на оновлення зупинкових павільйонів. Мета угоди – зарезервувати можливість встановити зупинки у випадку запуску нових маршрутів чи пошкодження наявних павільйонів. Виготовлення зупинок у такому разі відбувається за заявкою підприємства”, – пояснюють у КМДА.

Також у КМДА наголосили, що на сьогодні жодної зупинки не замовлено, а після завершення терміну договір анулюється автоматично.

Стосовно матеріалу виконання павільйонів з використанням скляних панелей, у підприємстві пояснили, що такий матеріал нібито є базовим для всіх нових зупинок в Києві і в інших українських та європейських містах. 

“Прозорість матеріалу покращує оглядовість пасажирів”, – йдеться у повідомленні.

Також у КП “Київпастранс” заявили, що скляні панелі, які застосовуються при виготовленні зупинок, при пошкодженні не дають гострих уламків і розбиваються на малотравматичні фрагменти за принципом автомобільного скла.

Варто зазначити, що на сторінці тенедеру на сайті Prozorro зареєстровано одразу декілька звернень до Держаудитслужби щодо предмету закупівлі. Обурені громадяни вважають недоцільним будувати скляні зупинки під час війни. Подавачі звернень вважають, що зупинкові павільйони мають забезпечувати захист від уламків на випадок обстрілу.

Нагадаємо, раніше KВ повідомляла, що КП “Київпастранс” збирається витратити близько 557 тисяч гривень, щоб замовити поставку 29 видів наліпок впродовж 2024 року.

Читайте: У “Київпастрансу” може піти більше півмільйона гривень на кольорові наліпки

Фото: sud.ua

КиївВлада

Автор:
Бровко Ігор
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4