Київським та пристоличним ветеранам війни дадуть гроші на розвиток бізнесу

Київським та пристоличним ветеранам війни дадуть гроші на розвиток бізнесу

Український ветеранський фонд запустив програму підтримки ветеранів та членів їхніх родин. Фонд готовий відшкодувати 20 тисяч гривень на купівлю товарів та обладнання учасникам бойових дій, що займаються малим та середнім бізнесом. 

Про це KВ дізналася із повідомлення Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

За даними сайту Мінветеранів, нині в Києві та області зареєстровано 2 842 фізичних особи-підприємця, які мають статус учасника бойових дій, або є близькими родичами ветеранів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Серед таких підприємців 50,4% займаються роздрібною торгівлею. Ще 30,2% провадять діяльність, пов’язану з гуртовою торгівлею. Закривають трійку лідерів підприємницької зайнятості операції з нерухомим майном. Такою діяльністю займається 20,9% ветеранів-підприємців”, – йдеться на сайті. 

Зауважено, що найменше зареєстрованих підприємств (менше 0,1%) у наданні послуг із догляду із забезпеченням проживання та виробництва основних фармацевтичних продуктів і препаратів.

Тож Український ветеранський фонд у рамках програми “20 тисяч” взявся за підтримку бізнесу, який належить ветеранам, а також їхнім родинам. Наразі від фонду можна одержати державне відшкодування за придбані генератори, акумулятори, ноутбуки, кавомашини та інші товари чи обладнання для ведення ветеранського бізнесу.

“Ветерани, їхні родини, а також сім’ї померлих захисників і захисниць, можуть одержати відшкодування для бізнесу на суму до 20 тисяч гривень. Ці суми на оперативні витрати допомагають підтримати на плаву малий та середній бізнес”, говорить виконавча директорка фонду Наталія Калмикова.

Варто додати, що програмою  можуть скористатися дружини чи чоловіки ветеранів і ветеранок (необхідно мати посвідчення учасника бойових дій), їхні батьки, діти, а також сім’ї померлих захисників і захисниць. Важливо, бізнес має бути офіційно зареєстрований, як ФОП чи самозайнята особа. 

Більш детально ознайомитись з переліком необхідних документів можна на сайті  

Програма відшкодування діє до завершення воєнного стану. 

Нагадаємо, як раніше повідомляла KВ, що Київрада збільшила обсяги фінансування програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 1,6 млрд гривень – з 3,3 млрд до 4,9 млрд. Більшу частину додаткових видатків – 1,3 млрд гривень – мають скласти кошти міського бюджету Києва. Таке збільшення витрат у КМДА пояснюють, зокрема, тим, що попередні кошториси реалізації заходів програми вже є неактуальними, адже розраховувалися відповідно до цін “на усе” станом на 1 січня 2021 року. Також, серед іншого, в рамках цієї програми столична влада передбачила фінансування на будівництво або придбання квартир для 120 учасників бойових дій та членів їх сімей.

Читайте: У Києві підготували нову концепцію реінтеграції учасників бойових дій

Фото: borgexpert.com

КиївВлада

Автор:
Інна Міхно
Рекомендуємо до перегляду
“Батальйон “Хрещатик”: ДБР продовжує розслідувати “липове” проходження служби депутатами Київради
“Батальйон “Хрещатик”: ДБР продовжує розслідувати “липове” проходження служби депутатами Київради
13:00 Пристрасті навколо, ймовірно, “липового” проходження служби низкою депутатів Київради у складі 241 бригади ТрО не просто не вщухають, але й набирають обертів. Минулоріч…
Забудова історичного центру: у Києві можуть знести будинок, де працював Чорновіл
Забудова історичного центру: у Києві можуть знести будинок, де працював Чорновіл
09:00 У столиці під питанням збереження старовинної будівлі – садиби Самсона Стрельбицького (1819 року) у пров. Музейному, у якій в 80-х роках минулого століття…
Хто і за що відповідатиме в прокуратурі Київщини
Хто і за що відповідатиме в прокуратурі Київщини
19:00 Генпрокурор Руслан Кравченко призначив з 1 липня керівником Київської обласної прокуратури Дмитра Прокудіна, що замінив на цій посаді Максима Крима, який тепер посідає…
Banner
QlU7mDx4