Кияни-захисники з інвалідністю через втрату кінцівки можуть отримати грошову компенсацію за придбане авто

Кияни-захисники з інвалідністю через втрату кінцівки можуть отримати грошову компенсацію за придбане авто

У Києві в 2023 році розпочали виплату часткової компенсації за придбаний легковий автомобіль для військових, які отримали інвалідність через повну чи часткову втрату кінцівки після 24 лютого 2022 року. Компенсація передбачена міською цільовою програмою “Підтримка киян – Захисників та Захисниць України” і надається після купівлі авто. Сума  складає 180 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, на сьогодні це 545 тис. 040 гривень.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Як зазначила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда, “Міська цільова програма “Підтримка киян – Захисників та Захисниць України” спрямована на соціальний захист і підтримку як наших ветеранів, так і членів їхніх сімей, родин загиблих і полонених Захисників і Захисниць.

“Серед іншого, ми передбачили надання й матеріальної допомоги на часткову компенсацію за придбаний легковий автомобіль військовим, які отримали інвалідність І та ІІ групи через ампутацію кінцівки або її частини після 24 лютого 2022 року. Важливо, що компенсація надається на купівлю нового автомобіля, таким чином ми забезпечуємо прозорість процесу”, – розповіла заступниця голови КМДА.

Водночас вона зауважила, що вартість машини не регламентована, утім сума компенсації складає 180 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. На сьогодні це 545 тис.  040 гривень.

Під час подання заяви на компенсацію та безпосереднього отримання матеріальної допомоги заявник повинен бути зареєстрований у Києві.

Ознайомитись із Порядком виплати допомоги та переліком необхідних документів можна на сайті Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА.

Рішення про матеріальну допомогу на часткову компенсацію за придбаний легковий автомобіль приймається комісійно протягом 30 календарних днів з дня надходження відповідної заяви.

Нагадаємо, у Києві мобілізовані містяни почали отримувати одноразові виплати в розмірі 30 тисяч гривень. Станом на початок березня 2024 року кошти отримали перші 473 військовослужбовців. Допомогу отримують кияни, які мобілізувалися до лав ЗСУ після 1 грудня 2023 року

Читайте: Нові пільги для сімей військових та більше коштів на укриття: Київрада відкоригувала міські соціальні програми

Фото: АрміяІнформ

КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4