Кличко та його подільники 4 роки пиляють гроші на Шулявському мосту – Цибулько

Кличко та його подільники 4 роки пиляють гроші на Шулявському мосту - Цибулько

Мер столиці Віталій Кличко та його подільники, за інформацією політичного експерта та блогера Володимира Цибулька, 4 роки розпилюють гроші на Шулявському мості. 

Про це KV стало відомо з повідомлення Володимира Цибулько на його сторінці у Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Кличко і його подільники вже 4 роки пиляють гроші на Шулявському мосту. Всі можливості для перетворення цієї споруди у безкінечну оточення Кличка використало більш ніж із користю. Головне, що там є одна крута зачіпка, якою Комарницький, що перехопив цю споруду у Микитася, скористається і з метою економічною, і навіть із політичною. Дещо з історії питання – з 2017 і аж майже весь 2018 рік – наживалися на шляхопроводі фірми Максима Микитася. Якщо 2017 року вартість проекту оцінювалася в 400 млн гривень, то вже 2018 підросла до майже 600 млн. Але 2019 року ситуація змінилася. Контроль над цими потоками перехопив Денис Комарницький. Вартість робіт різко зросла до 1,5 млрд гривень. У 2020 – до 1,7 млрд. В 2021 – до майже 2 млрд гривень. Я впевнений, що це ще далеко не кінець дерибану. Судячи з того, що відбувається, ціна добудови Шулявського моста буде рости і далі”, – написав Володимир Цибулько.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Він розповів про зачіпку, котра все тримає і гарантує не швидке закінчення цього корисного для Кличка процесу.

“Мова ііде про так званий 5-й цех заводу “Більшовик”, і там ще стільки закопано можливостей для розпилу, що цілі юрби чиновників зможуть розжитися “дєтішкам на молочішко”. А цей цех спочатку треба викупити у держави, потім зруйнувати, провести чергові безкінечні розкопки під інженерні споруди і вже потім добудувати розв’язку. Тобто задоволення на роки і велика купа так званого людського фактора, тобто особистої участі багатьох чиновників. Коли Кличко лише відкривав рух проспектом Перемоги, здавалося що до завершення лишилися кілька місяців, але зараз порахували, що попри величезні витрати міст готовий лише на 18%”, – запевнив Цибулько.

Експерт зауважив, що бюджет будівництва зростає пропорційно тій частці пафосу, яку вкладають в цей міст. 

“З початку будівництва його вартість зросла в чотири рази: з 598 млн гривень в 2018 до 2 млрд в 2021-м. І це виконана лише п’ята частина робіт. Найстрашніше, що Шулявський міст досі не введений в експлуатацію. Те, чим ми сьогодні їздимо – лише мала частина, “побудована з нуля”. На жаль, Віталію Володимировичу наплювати на інфраструктуру столиці, на небезпеку для життів киян через аварійність мостів. Для нього головне – набити свої кишені. Здавалося б, стільки вже вкрали, пора б зупинитися. Але це не про Кличко і його подільників” – резюмував Володимир Цибулько.

Кличко та його подільники 4 роки пиляють гроші на Шулявському мосту - Цибулько


Читайте: НАБУ зобов’язали відкрити кримінальну справу проти Кличка за крадіжку 10 млн євро, – Цибулько


Фото: KV

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4