КМДА “проводить роботу” з власниками підземних приміщень, щоб влаштувати там укриття

КМДА “проводить роботу” з власниками підземних приміщень, щоб влаштувати там укриття

Київська міська державна адміністрація (КМДА) розглядає підземні простори в Києві як потенційні укриття, що дозволить збільшити кількість захисних споруд. Щодо цього із власниками підземних приміщень “проводиться комунікація” та “методологічна робота”.

Про це KВ довідалась з повідомлення на Офіційному порталі Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Підземні приміщення та простори в Києві розглядають як потенційні укриття, що дозволить збільшити кількість захисних споруд. 

Зокрема, на тих локаціях, де необхідні нові укриття в пішому доступі”, – сказано в повідомленні.

З посиланням на заступника голови КМДА Петра Пантелеєва вказується, що із власниками підземних приміщень “проводиться комунікація” та “методологічна робота”, бо з огляду на безпеку та збереження життів в умовах війни “важлива консолідація зусиль міста, районів, приватного сектора тощо”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

При цьому, різні з точки зору власності й управління, а також технічних характеристик типи потенційних укриттів потребують окремого алгоритму роботи, кажуть в КМДА.

“Райони проводять огляди таких приміщень, проводять методичну роботу із власниками й управителями щодо оснащення та подальшого регламенту роботи тощо. Ми розраховуємо на свідому позицію приватних структур, адже питання захисту від ворожих обстрілів актуальне як ніколи”, – цитує портал чиновника.

За його словами, “на місцях” продовжують усувати зауваження, отримані за результатами перевірок за участю Держслужби України з надзвичайних ситуацій та підрозділів Нацполіції. Пантелеєв запевняє, що також опрацьовують звернення киян, які стосуються мапи укриттів, доступу до них та санітарного стану.

Читайте: Директор департаменту муніципальної безпеки ігнорував численні скарги киян на недоступні укриття, – поліція Києва

Як інформувала KВ, у столиці зняли з обліку та прибрали з мапи укриттів близько тисячі об’єктів. Це зробили після того, як державні комісії дійшли висновку про непридатність до використання в якості захисних споруд великої кількості “укриттів”, які, однак, були позначені на мапі укриттів як цілком надійні і працюючі об’єкти. 

Позаминулого тижня в якості одного з варіантів вирішення проблеми нестачі укриттів КМВА провела зустріч з представниками великого бізнесу, які володіють значними площами підземних просторів у столиці, щоб перетворити ці простори на найпростіші укриття в підземних паркінгах, господарчих приміщеннях тощо.

Читайте: КМДА питає в КМУ, чи вносити до фонду укриттів наземні швидкоспоруджувані захисні споруди

Фото: ілюстративне, з відкритих джерел

КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Рекомендуємо до перегляду
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Banner
QlU7mDx4