Киян цікавить, як чином дитячий басейн перетворився на АТБ, а муніципальний дитячий садок – на приватну школу. Земля під обидві будівлі виділялася згідно генпланом під соціальні обʼєкти, будувалися за програмою соціально-економічного розвитку. Цього тижня до цих об’єктів з дивною долею додалась і школа мистецтв на Григоренка.
Про це, як стало відомо КВ, повідомила медиаконсультант Олеся Остафиева.
“Якщо ви там бачите АТБ, то вам не здалося. Але будувалося це приміщення за програмою соціального-економічного розвитку і за міські кошти. Але потім у 2015 році я побачила цю будівлю на OLX, де її продавали за $3 млн. І судячи з того, що ви бачите на фото – успішно продали”, – написала Остафиева.
Вона додала, що численні публікації в ЗМІ, звернення до депутатів, листи в правоохоронні органи результату не дали.
Другий об’єкт уваги – приватна англомовна школа на Позняках вартістю (навчання – ред.) 13 тис. доларів на рік.
“…в рекламі натхненно розповідають, що мають власне бомбосховище, чудові класи та два великих спортивних майданчики. Все круто. Але є одна проблемка. Це мав бути муніципальний дитячий садок і його закінчили будувати у 2016 році, але щось пішло не так (третє фото). Були протести мешканців, були петиції, але після ковіду тут відкрився не садок, а приватна школа”, – написала Остафиева.
Киянка зазначила, що Позняки – один з найбільше густозаселених районів Європи і діти стоять у електронній черзі до садочка, але чим далі, тим більше вона посувається не в початок, а в кінець черги, бо переселенців та пільгових категорій більшає.
Третій об’єкт – Дитячий центр мистецтв на Григоренка. Його мали здати ще у 2021 році, але він досі стоїть недобудований. І паспорт будівництва із термінами здачі та призначенням вже зник.
“Чекати довелося не довго. Тепер на фасаді висить телефон ріелтора Анастасії і ця будівля здається в оренду”, – – написала Остафиева.
Читайте: Підозрюваного у збагаченні нардепа Андрія Клочка помітили в Ірпені
Фото: Олеся Остафиева
Оксана Олійникова