Комунальне підприємство “Київблагоустрій” передає військовим для потреб оборони частину МАФів, які були демонтовані в столиці. До військових попадають ті тимчасові споруди, які власники не забрали після демонтажу.
Про це КВ стало відомо з повідомлення директора Департаменту територіального контролю Київської міської державної адміністрації (КМДА) Михайла Буділова на сторінці в соцмережі Facebook.
Як розповів посадовець, ініціатива з передачі і застосування тимчасових споруд для потреб оборони була започаткована з початку повномасштабного вторгнення. На потребі оборони передають малі архітектурні форми, які власники не забрали після демонтажу.
За його словами, загалом військовим вже передано 805 обʼєктів, з яких 220 у 2024-му році. Михайло Буділов також зазначив, що нові запити від військових щодо МАФів поступають щоденно.
“Понад 60 військових формувань уже користуються такими обʼєктами у ролі складів та мобільних пунктів. І під час зустрічей з військовими я переконуюся, що це актуально та необхідно для виконання завдань”, – зазначив Михайло Буділов.
Він також запевнив, що КП “Київблагоустрій” та Департамент территориального контролю міста КМДА готові до подальшої роботи та запросив до комунікації через особисті або офіційні сторінки.
Нагадаємо, аудитори Київської міськдержадміністрації (КМДА) у вересні минулого року завершили перевірку діяльності Департаменту територіального контролю КМДА (раніше – Департамент міського благоустрою) і КП “Київблагоустрій за період 2021-2023 років. Зокрема, було встановлено, що вказаний департамент допустив порушень на суму 555,5 тис. гривень, що не призвели до втрати, а підзвітне йому підприємство втратило 1,14 млн гривень. Серед іншого, “ревізорам” стало відомо, що в зазначений період і в департаменті і в КП без об’єктивних причин звільняли своїх працівників, через що ті тепер мають право на компенсації; порушували процедуру притягнення до відповідальності власників самовільно встановлених тимчасових споруд (ТС, кіоски) та інших елементів благоустрою; на сумнівних підставах погоджували та здійснювали демонтаж цих об’єктів, що призводить до судових спорів з підприємцями на мільйони гривень; здавали ці споруди “на метал” так, щоб не можна було точно дізнатися, скільки коштів на цьому було зароблено, тощо.
Читайте: Гроші в нікуди та сумнівні демонтажі: аудитори перевірили, як в КМДА контролюють благоустрій
Фото: Михайло Буділов в Facebook
КиївВлада