Київщина у співфінансуванні з громадами планує закупити 40 шкільних автобусів, – Руслан Кравченко

Київщина у співфінансуванні з громадами планує закупити 40 шкільних автобусів, - Руслан Кравченко

Київщина працює над збільшенням автопарку шкільних автобусів, адже у новому навчальному році підвезення потребуватимуть 34 тис. школярів. Минулого навчального року парк автобусів збільшився на 83 одиниці, наразі область планує закупити у співфінансуванні з громадами ще 40 автобусів.  

Про це, як передає КВ, йдеться у повідомленні начальника Київської ОВА (ОДА) Руслана Кравченка.

“Працюємо над збільшенням автопарку шкільних автобусів на Київщині. Всі діти, незалежно від місця проживання, повинні мати змогу відвідувати школу”, – зауважив Руслан Кравченко.

Начальник КОВА зазначив, що Київщина отримала понад 91 млн грн гривень субвенції на закупівлю шкільних автобусів. 

“Купуватимемо автобуси у співфінансуванні з громадами. Якщо громади профінансують 35% відсотків вартості, то зможемо закупити 40 шкільних автобусів”, – зауважив Руслан Кравченко.

За його словами цьогоріч в області підвезення потребували 33 тисячі дітей. У новому навчальному році їх кількість зросте до 34 тисяч.

“Протягом 2023/2024 навчального року парк шкільних автобусів збільшився на 83 одиниці. Але є потреба придбати ще 65 автобусів. Вже почали активну роботу, щоб до початку нового навчального року придбати максимально можливу кількість”, – запевнив Кравченко.

Нагадаємо, на Київщині почали підготовку до нового навчального року. Зокрема, тривають роботи з облаштування понад 30 укриттів для закладів освіти, вже працюють понад 1280 сховищ. В області розпочнуть роботу 990 перших класів, де навчатимуться понад 21 тис. дітей.

Читайте: Руслан Кравченко: Київщина вже почала підготовку до нового навчального року

Фото: Facebook Руслана Кравченка

КиївВлада

Олексій Вєтров

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4