Територіальне управління БЕБ у м. Києві та Київський національний університет імені Тараса Шевченка Володимир Бугров підписали меморандум про співпрацю, головний напрям якої – створення та впровадження науково-обґрунтованих механізмів захисту прав і свобод людини у сфері економічної безпеки та протидії злочинності.
Про це КВ дізналася з допису ТУ БЕБ у м. Києві у Facebook.
У повідомленні йдеться, що цей документ покликаний об’єднати фахівців для розробки науково обґрунтованих рішень щодо забезпечення економічної безпеки України, підвищення рівня правової культури та захисту прав громадян.
Згідно з документом, яким володіє редакція, метою Меморандуму є координація зусиль у сфері розроблення та впровадження науково-обґрунтованих механізмів забезпечення та захисту прав і свобод людини при реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки та протидії злочинності.
Досягнення мети Меморандуму здійснюватиметься у форматі підготовки та реалізації спільних заходів і проєктів, зокрема буде проведення наукових досліджень, підготовки фахівців з даних питань, підвищення правової поінформованості населення про їх права та свободи.
Також, Меморандум пропонує кілька напрямків співпраці між КНУ Шевченка та БЕБ. Установи взаємодіятимуть у процесі проведення фундаментальних та прикладних наукових досліджень з актуальних проблем забезпечення економічної безпеки, протидії злочинності та вдосконалення аналітичної роботи. Долучатимуться і до розроблення, реалізації та удосконалення освітніх програм щодо прав і свобод людини у сфері забезпечення економічної безпеки та протидії злочинності. Сторони організовуватимуть спільні заходи: конференції, семінари, круглі столи, зустрічі. Також розроблятимуть та реалізовуватимуть спільні проєкти та програми. Цікавим пунктом є організація стажування працівників Університету та практики здобувачів освіти, зокрема Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Слід виокремити й організацію співпраці. Обидві сторони проводитимуть зустрічі щодо реалізації меморандуму, розроблятимуть і затверджуватимуть плани спільних заходів. Контактним підрозділом від Університету за цим Меморандумом також є Навчально-науковий інститут права.
Для досягнення мети цього Меморандуму сторони можуть запрошувати до співпраці інші установи й організації, фізичних осіб, громадські організації, а також створювати з ними тимчасові робочі групи.
Нагадаємо, детективи Бюро економічної безпеки України викрили посадовців одного з комунальних некомерційних підприємств (КНП) КМДА та директора товариства у розкраданні 4,9 млн гривень. Підозрювані організували два фіктивні тендери на виготовлення відеоматеріалів, уклали договори, а кошти перевели на рахунки підприємств з ознаками фіктивності, не надавши обіцяних послуг.
Читайте: Посадовців КМДА викрили на розтраті бюджетних коштів на фіктивних тендерах
Фото: ТУ БЕБ м. Києва
КиївВладаДарина Полішевська