Київський військовий інститут розпочав вишкіл капітанів

Київський військовий інститут розпочав вишкіл капітанів

У Київському військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) вперше розпочався оновлений Вишкіл капітанів. Цього року Вишкіл капітанів став курсом професійної військової освіти “Командний курс тактичного рівня L-1C “Вишкіл капітанів”.

Про це, як передає КВ, повідомив Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка.

Вишкіл капітанів був створений у Сили територіальної оборони ЗСУ в 2022 році. Його розробили на основі стандартів планування виконання бойових завдань в країнах НАТО з урахуванням новітнього досвіду ведення бойових дій в російсько-українській війні. 

“Цього року Вишкіл капітанів перейшов у структуру Військового інституту Київський національний університет імені Тараса Шевченка та став курсом професійної військової освіти «Командний курс тактичного рівня  L-1C “Вишкіл капітанів”». Його програму розширили, й вона отримала затвердження Міністерства оборони України”, – йдеться у повідомленні.

Впродовж трьох місяців навчальний курс пройдуть офіцери, переважно із Сил територіальної оборони ЗСУ. Командири рот, командири взводів, офіцери штабів батальйонів, командири батальйонів та заступники комбатів вивчатимуть процедури планування бою, ділитимуться бойовим досвідом і розвиватимуть лідерські навички. 

В освітній програмі враховано бойовий досвід підрозділів Сил територіальної оборони ЗСУ, отриманий під час широкомасштабного вторгнення росії на територію України, та процедури, які застосовують у збройних силах країн-членів НАТО.  Усі інструктори мають бойовий досвід та пройшли підготовку у Великій Британії. 

Тож на відкриття курсу завітали  іноземні партнери – військовий аташе Великобританії, Латвії, Швеції та Нідерладів. Крім того, з вітальним словом до офіцерів звернувся ТВО начальника Військового інституту полковник Олексій Андріяш, начальник штабу Сил ТрО бригадний генерал Анатолій Шевченко Anatolii Shevchenko та  директор Фонду «Повернись живим» Тарас Чмут.

“Вишкіл капітанів – це унікальна можливість для командирів здобути знання та навички в оновленому форматі, який відповідає сучасним вимогам бойовий дій. Пишаємося тим, що можемо надати нашим військовим умови для розвитку та професійного зростання”, – підкреслили у ВІКНУ.

Читайте: В пам’ять про загиблих курсантів Військового інституту та студентів КНУ у дворі Червоного корпусу висадили дерева (фото)

Фото: Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка

КиївВлада

Владислава Олійник

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
На столичному мосту Метро майже за 2 млрд гривень проведуть протиаварійні роботи
На столичному мосту Метро майже за 2 млрд гривень проведуть протиаварійні роботи
09:00 В столиці стартує довгоочікуваний ремонт на аварійному мосту Метро. Втім, поки що йдеться тільки про протиаварійні роботи, в рамках яких майже за 2…
Правоохоронці виявили можливу корупцію при закупівлях “Київтеплоенерго” спецодягу у ТОВ “УТМК Трейд”
Правоохоронці виявили можливу корупцію при закупівлях “Київтеплоенерго” спецодягу у ТОВ “УТМК Трейд”
09:00 Нацполіція вивчає чергову схему заволодіння бюджетними коштами, яка, ймовірно, мала місце при здійсненні закупівель комунальним підприємством (КП) “Київтеплоенерго”. Правоохоронці вважають, що з 2021…
Елітні бенефіціари та корупційні МУО: у Київраді готуються до поновлення оренди землі на вул. Лінійній, 17
Елітні бенефіціари та корупційні МУО: у Київраді готуються до поновлення оренди землі на вул. Лінійній, 17
11:00 Депутати столичної міськради повинні будуть невдовзі розглянути проєкт рішення щодо поновлення договору оренди земельної ділянки на вул. Лінійній, 17. Її орендарем до травня…
Banner
QlU7mDx4