Малі підприємці Києва об’єднуються, щоб дати відсіч Кличку і зберегти свою справу – заява

Малі підприємці Києва об'єднуються, щоб дати відсіч Кличку і зберегти свою справу - заява

Представники малого бізнесу Києва об’єднуються на базі “Київського міського комітету порятунку бізнесу”, щоб зберегти свою справу і дати відсіч міському голові Віталію Кличку. 


Про це KV стало відомо з заяви про об’єднання, яка оприлюднена головою “Київського міського комітету порятунку бізнесу” Тетяною Петренко в Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 


“Ми, як представники легального малого бізнесу міста Києва, заявляємо про об’єднання з метою дати відсіч намаганням столичної влади, зокрема міського голови Віталія Кличка та депутата Київради Дмитра Білоцерковця, викинути нас з ринку, відібрати нашу роботу і наше майбутнє. У тому безладі, який коїться сьогодні на ринку, винен не чесний малий бізнес, а мер-корупціонер та його оточення, які покривають незаконні МАФи, і яким вигідні хаос і беззаконня!

Ми об’єднуємося на базі “Київського міського комітету порятунку бізнесу”, щоб зберегти свою справу, яку в нас хочуть відібрати! Адже Кличко з Білоцерковцем планують зачистити легальний малий бізнес під себе, залишивши в столиці лише незаконні МАФи. А на місце знищених легальних підприємств – встановити власні тимчасові споруди, гроші з яких йтимуть просто до їхніх кишень”, – зазначено в заяві.


Також відмічається, що це планується зробити, ухваливши два відповідні рішення Київради стосовно правил подальшого функціонування тимчасових споруд, проєкти яких вже доступні на сайті Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм


“Головні моменти з цих проєктів рішень (першого і другого): 1. Департамент містобудування (КМДА – KV) вже не буде надавати подовжень договорів пайової участі починаючи з 01.08.2021; 2. переносів ТС вже не буде, документи на розміщення ТС просто анулюються, якщо зміниться містобудівна ситуація; 3. Департамент благоустрою (КМДА – KV) може демонтувати ТС, на які не оформлено паспорти прив‘язок починаючи з серпня 2021 року, тоді ж договори пайової участі закінчаться у всіх; 4. окрім договору пайової участі, всі власники ТС в обов‘язковому порядку повинні укладати договори на вивіз сміття; 5. оформлення паспортів проводитиметься виключно за результатами торгів на майданчику Prozorro, голова КМДА всі деталі затвердить сам; 6. Комплексної схеми вже не буде, проте буде нова база; 7. щодо штрафних балів, якщо ви набираєте 100 балів – ваші документи будуть анульовані; 8. розміщення ТС без згоди всіх інженерних утримувачів є забороненим (більше не буде договорів страхування)”, – йдеться у заяві.


Крім того, в ній зауважено, що завдяки таким змінам правил міська влада зможе фактично без жодних підстав та компенсацій просто зносити будь-які законні споруди легального малого бізнесу.


“В той самий час нові правила суттєво ускладнять отримання необхідних документів для ведення чесного бізнесу. Звісно, все це не торкнеться незаконних МАФів, адже вони і так працюють без жодних документів, а не прибирають їх з вулиць лише за хабарі. Ми вимагаємо від міського голови дотримуватися закону і припинити намагання знищити легальний малий бізнес столиці, прибрати нелегальні МАФи, які він покриває та ввести єдину форму тимчасових споруд, щоб нарешті привести місто в порядок”, – резюмується у заяві підприємців.


Читайте: Метою “перезапуска системи МАФів” є спроба Кличка та Білоцерківця зачистити ринок вуличної торгівлі під себе, – Кулик

Фото: Фейсбук

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Banner
QlU7mDx4