Меморіальний будинок письменниці Вовчок хочуть реконструювати під громадський простір

Меморіальний будинок письменниці Вовчок хочуть реконструювати під громадський простір

Національний центр “Мала академія наук України” замовив науково-проектну документацію, необхідну для реставрації частини приміщень цокольного поверху адмінбудівлі по вул. Трьохсвятительській, 4, де розташована пам’ятка архітектури місцевого значення – меморіальний будинок, в якому перебувала у 1902 р. українська письменниця Марко Вовчок (М.О. Вілинська-Маркович). Реставраційні роботи передбачають пристосування частини приміщень під громадський простір. 

Про це KВ дізналась з оголошень в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно одного оголошення, Мала академія наук України провела тендер на суму в 1 млн гривень для розробки необхідної для реставрації науково-проектної документації (на стадії робочого проекту). ФОП Лисенкова Вероніка Миколаївна запропонувала за свої послуги 995 тис. 385 гривень. Ця підприємиця – єдиний учасник торгів, що відбулися. Скоріше за все, вона і буде визнана переможцем тендеру.

Друге оголошення замовника стосується розробки ескізного проекту відповідно до просторової концепції бібліопростору будівлі. В цьому випадку закупівля була проведена без використання електронної системи. Договір на суму 98 тис. 670 гривень був укладений з ФОП Сах Роман Ігорович.

Третє оголошення – про розробку вже не ескізу, а робочого проекту. Його робитиме той же підприємець Сах за 97 тис. 320 гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходитимуть з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічні закупівлі.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення. 

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у травні витрачав Ржищів

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4