Мер Ірпеня звинуватив бучанських чиновників у складній екологичній ситуації на річці Бучанка

Мер Ірпеня звинуватив бучанських чиновників у складній екологичній ситуації на річці Бучанка

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, спираючись на дані “Ірпіньводоканалу”, заявив про складну екологічну ситуацію, що склалася на річці Бучанка в районі каналізаційно-насосної станції (КНС) №4 на межі вулиць Соборна в Ірпені та Грушевського у Бучі. Ірпінські комунальники кажуть, що їх колеги з КП “Бучасервіс” незаконно привласнили майно “Ірпіньводоканалу” і не допускають підприємство до користування ним на стратегічній для Бучанської громади 4 КНС. А це, у свою чергу, призвело до злиття нечистот у річку Бучанка. 

Про це KВ стало відомо з репосту мером Олександром Маркушиним повідомлення КП “Ірпіньводоканал” в Телеграм-каналі ірпінського голови.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Через рейдерські дії, а надалі бездіяльність чиновників Бучанської міської ради та представників КП “Бучасервіс”, які незаконно привласнили майно “Ірпіньводоканалу” і не допускають підприємство до користування ним на стратегічній для Бучанської громади 4 КНС системно відбувається злив нечистот до річки Бучанка. 

КНС вийшла з ладу, нормально не функціонує”, – сказано в повідомленні ірпінських комунальників.

Вони твердять, що співробітників цього КП “до об’єкту не допускають використовуючи грубу фізичну силу. Жодних договірних відносин щодо водовідведення між КП “Ірпіньводоканал” та КП “Бучасервіс” не існує. Наскільки нам відомо розуміючи незаконність своїх дій співробітники КП “Бучасервіс” навіть припинили виставляти жителям Бучанської громади рахунки за водовідведення і тепер виставляють лише за воду. При цьому “Бучасервіс” активно закликає не сплачувати рахунки “Ірпіньводоканалу”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

В повідомленні також сказано, що “Таке враження, що бучанські чиновники спеціально готують екологічну провокацію на території наших громад. Адже, погодьтесь, виглядає це дивно. Самі майно не обслуговують – нас не допускають. Рахунки за водовідведення не виставляють. Закликають не платити й нам (“Ірпіньводоканалу” – KВ)”.

Наразі КП “Ірпіньводоканал” у терміновому режимі “змушений проводити роботи з перепідключення частини абонентів на мікрорайоні БКЗ, які опинилися в заручниках таких бучанських господарників”.

“Звертаємося до правоохоронних органів”, – додали в КП, чий допис поширив у мережі мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Читайте: В Ірпені місцевий водоканал знову вивозитиме стоки

Як інформувала KВ, Буча та Ірпінь у черговий раз зчепилися навколо питання, хто ж має забезпечувати водою мешканців Бучі та Ворзеля. 

У Бучі стверджують, що в громаді діє власне КП “Бучасервіс” і виключно воно є постачальником послуг. КП має всі необхідні дозвільні документи, а отже, і право виставляти рахунки за платіжки, стверджує влада. 

Іншої ж думки і в Ірпінській громаді –  жителів закликають продовжувати сплачувати за чинними договорами до КП “Ірпіньводоканал”. 

Ситуацію може вирішити створення підприємства спільної власності. Та поки громади розмірковують, чи підкурювати трубку миру, продовжують страждати виключно мешканці. 

Читайте: Битва за воду: між Бучею та Ірпенем спалахнув новий скандал за право постачати воду

Фото: ілюстративне, з відкритих джерел

КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
Справи насущні: скільки та на що у серпні 2024-го витрачала Згурівка
09:00 У серпні в Згурівці через Prozorro було зроблено замовлень на понад 11 млн гривень. Цей місяць відзначився укладенням двох “довгограючих” угод – на…
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
Кримінальний капремонт: Нацполіція розслідує “оновлення” столичного кінотеатру “Краків”
09:00 Правоохоронці вивчають факти можливих розтрати і привласнення бюджетних коштів при здійсненні капітального ремонту кінотеатру “Краків” у Дніпровському районі столиці. У Нацполіції зазначають, що…
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
13:00 За даними ФАО, понад 150 тис. фермерів безпосередньо постраждали від війни та були змушені мігрувати. У складному становищі найбільше опинилися аграрії, які займалися…
Banner
QlU7mDx4