На Київщині відкрили “Містечко Хансена” для родин, які втратили свої оселі внаслідок агресії рф

На Київщині відкрили “Містечко Хансена” для родин, які втратили свої оселі внаслідок агресії рф

У Тарасівці на Київщині відкрили першу чергу “Містечка Хансена”. Це житло для родин, які втратили свої оселі внаслідок російської агресії. Ключі від осель першої черги отримають 80 родин. Загалом буде побудовано 432 квартири у зблокованих будинках.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні начальника Київської обласної військової адміністрації (КОВА) Руслана Кравченка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Будівництво фінансує благодійна організація To Ukraine With Love. Основний інвестор цього проєкту – Делл Лой Хенсен. Ключі від осель першої черги отримають 80 родин. Це понад 300 внутрішньо переміщених осіб, з яких 104 – діти. Вітаємо нових мешканців Боярської громади!”, – зазначив Руслан Кравченко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Голова Київської ОВА висловив подяку Деллу Лой Хенсену та засновниці Фонду To Ukraine With Love Світлані Міллер, які допомагають українцям у цей скрутний час. 

Зазначається, що будівництво розбите на 4 черги. Загалом буде побудовано 432 квартири у зблокованих будинках. Першу чергу побудували в рекордно короткі терміни. Роботи почали в червні цього року.

“Сьогодні вже перші мешканці вʼїхали до своїх осель. Одна з родин – подвійні переселенці. Сергій та Ганна у 2014 році через окупацію росіян покинули Донецьк та переїхали до Маріуполя. Там знімали квартиру, але внаслідок потрапляння авіабомби житло повністю знищене”, – розповів Руслан Кравченко.

Нові помешкання – 3 типів:

  • 16 типових будинків із гаражем, кожен на 110 м²

  • 40 двокімнатних квартир (8 із них – інклюзивні)

  • 24 трикімнатні квартири. 

“Зі свого боку КОДА надала весь можливий супровід під час будівництва. Ми допомогли з містобудівною документацією, земельними питаннями, електрикою, зробили дорогу тощо. Зрештою допомогли й із введенням в експлуатацію першої черги новобудов”, – зауважив Кравченко.

Другу чергу благодійники планують ввести вже у грудні цього року. Будинки здаватимуться в оренду на безоплатній основі терміном на 5 років. Оселі обладнуються всім необхідним для комфортного проживання: меблями, сучасною технікою, текстилем та посудом. 

Згодом на території містечка побудують школу на 600 учнів. Буде й дитячий садочок на 70 дітей, бібліотека, публічні простори, кухня тощо.

Нагадаємо, фундація дружини Президента України Олени Зеленської відбудує дитячий творчо-спортивний хаб у Бородянці на Київщині. Новий дитячий простір постане замість центру, який зруйнували російські окупанти. Кошти нададуть закордонні благодійники.

Читайте: Київщина вже відбудувала понад 13 тисяч об’єктів, зруйнованих та пошкоджених внаслідок російської агресії, – Руслан Кравченко

Фото: Facebook Руслана Кравченко

КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Рекомендуємо до перегляду
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
З-під окупації – у нове життя: як фермер з Приазов’я відновив свою справу з вирощування часнику на Київщині
13:00 За даними ФАО, понад 150 тис. фермерів безпосередньо постраждали від війни та були змушені мігрувати. У складному становищі найбільше опинилися аграрії, які займалися…
Відновлення туризму: Київрада затвердила цільову програму на 2025-2027 роки
Відновлення туризму: Київрада затвердила цільову програму на 2025-2027 роки
09:00 Київрада затвердила міську цільову програму відновлення та розвитку сфери туризму столиці на 2025-2027 роки. На виконання відповідних заходів міська влада планує витратити з…
1,17 млрд до кінця 2027-го: Київрада затвердила нову програму охорони та збереження культурної спадщини
1,17 млрд до кінця 2027-го: Київрада затвердила нову програму охорони та збереження культурної спадщини
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму “Охорона та збереження культурної спадщини”, яка розрахована на період 2025–2027 років. На її реалізацію планується витратити 1,17 млрд…
Banner
QlU7mDx4