За інформацією польських прикордонників, станом на ранок понеділка, 11 грудня у двох пунктах пропуску на кордоні з Україною зафіксували черги з вантажівок. Час очікування на в’їзд в Україну складав від 7 до 118 годин. До України намагаються в’їхати близько 3500 вантажівок. Українські прикордонники підрахували, що на виїзд з України сьогодні стоять 135 авто, 31 автобус та майже дві тисячі вантажівок.
Про це KВ дізналася з повідомлень ЗМІ та Держприкордонслужби.
“За інформацією польських прикордонників, станом на сьогодні на ранок у двох пунктах пропуску на кордоні з Україною зафіксували черги з вантажівок, зокрема, час очікування на в’їзд в Україну складав від 7 до 118 годин. Зокрема, найбільші затримки спостерігалися у пункті пропуску “Шегині – Медика”, де час очікування вантажівок склав 118 годин, а у пункті пропуску “Смільниця – Кросценко” – 7 годин. Натомість відсутні черги на в’їзд в Україну легкових авто та автобусів”, – повідомляє львівське видання “Варіанти”.
За інформацією голови Держприкордонслужби, у чергах у бік України у неділю, 10 грудня було майже 3500 вантажних автомобілів.
Тим часом за даними Державної прикордонної служби України, станом на ранок 11 грудня на виїзд з України стоять 135 авто, 31 автобус та майже 2 тис. вантажівок.
Найбільші черги зафіксовані на кордоні з Польщею. Зокрема, перед ПП “Устилуг” на виїзд очікують 25 легкових автомобілів та 3 автобуси (електронна черга), в “Рава-Руській” – 2 автобуси. У “Краковці” в чергах скупчилися 70 автіок та 5 автобусів (електронна черга), у “Шегинях” – 30 авто і 2 автобуси (електронна черга). Тоді як в “Нижанковичах” – 1892 вантажівки, зареєстовані в е-черзі, а в “Ягодині” – 6 автобусів в е-черзі.
Нагадаємо, 6 листопада польські перевізники розпочали блокаду руху вантажівок біля трьох найбільших пунктів пропуску на кордоні з Україною: “Корчова – Краківець”, “Гребенне – Рава-Руська”, “Дорогуськ – Ягодин”. Серед основних вимог – повернення практики дозволів для українських перевізників, скасованої угодою з Європейським Союзом до 30 червня 2024 року.
Читайте: Рада звернулась до Польщі з проханням допомогти розблокувати кордон для перевізників
Фото: з відкритих джерел