На Великдень біля храмів Київщини чергуватимуть понад 1,8 тисяч правоохоронців

Мешканців області закликають не порушувати комендантську годину

На Великодні свята на Київщині для охорони правопорядку біля церков і храмів залучать понад 1,8 тис. правоохоронців. Крім того, будуть задіяні понад 260 членів добровольчих формувань територіальної громади (ДФТГ). 

Про це, як передає КВ, йдеться в повідомленні Київської обласної військової адміністрації (КОВА).

Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко закликав мешканців Київщини не порушувати комендантську годину у Великодню ніч та не ігнорувати сигнал «Повітряна тривога».

«Незабаром ми будемо святкувати Великдень. Попри складну безпекову ситуацію маємо зробити все, щоб для кожного мешканця Київщини свято було мирним та спокійним. Комендантська година у Великодню ніч на Київщині залишається незмінною ( з 00:00 до 05:00 – КВ). Тому прошу всіх мешканців області її дотримуватися», – додав він. 

До забезпечення публічної безпеки і порядку на культових спорудах загалом буде залучено понад 1,8 тис. правоохоронців. Крім того, будуть залучені понад 260 членів ДФТГ. 

Руслан Кравченко також нагадав, що рекомендовано обмежити проведення масових релігійних заходів на територіях храмів, а також провести богослужіння в онлайн режимі.

Читайте: СБУ закликає громадян обмежити відвідування масових заходів під час Великодня

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Олександр Попов

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4