НАК Нафтогаз заплатить 624,9 тис. євро австрійським консультантам

НАК Нафтогаз заплатить 624,9 тис. євро австрійським консультантам

Нафтогаз України замовив юридичний супровід фінансування на міжнародних ринках капіталу. Кошти, еквівалентні більш ніж 25 мільйонам гривень, отримає австрійська компанія. Привертає увагу те, що Австрія та її ділові кола – не чужі для керівника національної акціонерної компанії Олексія Чернишова (на фото), який колись працював міністром розвитку громад і територій України, а свого часу очолював Київську обласну держадміністрацію.

Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно оприлюдненої в системі інформації, акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” заплатить за послуги з юридичного супроводу фінансування на міжнародних ринках капіталу 624 тис. 950 євро (за офіційним курсом НБУ станом на 24 липня 2023 року це 25 млн 413 тис. 154,285‬ гривень).

Валютні кошти отримає австрійська фірма з німецьким корінням Freshfields Bruckhaus Deringer Rechtsanwälte PartG mbB.

При цьому, відкриті торги не були проведені – закупівля була здійснена без використання електронної системи.

Строк надання послуг – з червня 2023 року по червень 2024-го.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як інформувала KВ, Австрія не є чужою для очільника НАК Олексія Чернишова країною. У 2014 році він заснував інвестиційну компанію VI2 Partners GmbH із офісом у Відні, декларував рахунки в австрійському Еrste Bank та разом із австрійським партнером Марком Любе проводив у Відні покази мистецтва.

Читайте: Олексій Чернишов відбув у вояж Європою (фото)

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення. 

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у червні витрачав Димер

Фото: Укрінформ

КиївВлада

Автор:
Олексій Ігнатьєв
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
“Батальйон “Хрещатик”: ДБР продовжує розслідувати “липове” проходження служби депутатами Київради
“Батальйон “Хрещатик”: ДБР продовжує розслідувати “липове” проходження служби депутатами Київради
13:00 Пристрасті навколо, ймовірно, “липового” проходження служби низкою депутатів Київради у складі 241 бригади ТрО не просто не вщухають, але й набирають обертів. Минулоріч…
Забудова історичного центру: у Києві можуть знести будинок, де працював Чорновіл
Забудова історичного центру: у Києві можуть знести будинок, де працював Чорновіл
09:00 У столиці під питанням збереження старовинної будівлі – садиби Самсона Стрельбицького (1819 року) у пров. Музейному, у якій в 80-х роках минулого століття…
Хто і за що відповідатиме в прокуратурі Київщини
Хто і за що відповідатиме в прокуратурі Київщини
19:00 Генпрокурор Руслан Кравченко призначив з 1 липня керівником Київської обласної прокуратури Дмитра Прокудіна, що замінив на цій посаді Максима Крима, який тепер посідає…
Banner
QlU7mDx4