Петиція про перейменування “росії” на “московію” очікує на відповідь Президента Зеленського

Петиція про перейменування “росії” на “московію” очікує на відповідь Президента Зеленського

Петиція на сайті Президента України про перейменування “росії” на “московію” та, відповідно, “російської федерації” на “московську федерацію”, набрала необхідні 25 тис. підписів і очікує на відповідь Володимира Зеленського. Президент має погодити петицію та надати відповідні розпорядження, бо перейменування “росії” на “московію” є історично обґрунтованим і вкрай необхідним для подолання та розвінчування російської пропаганди на світовому рівні.

Про це KВ стало відомо з петиції на сайті Президента України №22/170958-еп “Офіційно перейменувати назву “росія” на “московія”. Замінити термін “російський” на “московський”, “російська федерація” на “московська федерація””.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Бездіяльність України у питанні історичної назви Росії – це мовчазне визнання ворожого небезпечного твердження, що Російська Федерація є прямим нащадком нашої Київської Русі”, – сказано в петиції.

“Історичною назвою Росії є Московія. Те саме стосується державних утворень Московського князівства, Московського царства, імперії. Ця назва вживалася в європейських і в деяких азійських мовах… назва “Україна” (Ukraina) зустрічається ще у 1680 році, тобто на 41 рік раніше, ніж з’явилася назва “Росія”… Лише 301 рік існує “Росія”. Зміна назви дала підстави для подальшого загарбання історії (Київської) Русі… Називаючи Росію Росією, ми легалізуємо її брехню та підтверджуємо, що згодні з її версією історії. У відриві від Києва російська культурна традиція втрачає свої корені. Саме тому Росія так тримається за Україну і Київ”, – справедливо наголошує авторка петиції Валерія Шахворостова, яка, ймовірно, є сценаристкою та режисеркою.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

В петиції обґрунтовано стверджується, шо “Росія незаконно привласнила собі назву країни”. “Ця історична помилка має бути виправлена на офіційному рівні. Росія перекручує історію, маніпулюючи своєю назвою. Русь і Росія – схожі за звучанням. І це дає підстави для подібного перекручування, а також для заяв, що “України ніколи не було” і тому подібних”, – сказано в петиції.

Підписанти петиції наголошують, що історичну назву росії – московія – важливо повернути саме зараз, оскільки саме цей крок на державному рівні “запустить [світову] хвилю пошуку інформації”.

“Що таке Московія? Чому українці перейменували Росію на Московію?”…  Разом з пошуком “Московія” відкриються історичні факти створення Російської та Української держав. Ті факти, які або замовчуються, або викривляються кремлівською пропагандою. Це призведе до розвіювання кремлівських міфів щодо історичного минулого “великого русского народа” для росіян та громадян інших держав, що вважали Україну і Росію “єдиним цілим” до початку повномасштабної війни Росії проти України. Це надважливий крок в інформаційній війні, який допоможе Україні перемогти”, – наголошується в петиції.

Нагадаємо, 16 лютого, розпочався онлайн-референдум за вихід п’яти регіонів зі складу російської федерації: Кенигсбергу (Калининград та область), Інгрії (Санкт-Петербург і Ленінградська область), Кубані (Краснодарський край), Урал (зі столицею в Єкатеринбурзі) та Незалежної Конфедерації Сибіру (зі столицею в Новосибірську).

Читайте: “Досить годувати Москву!”: представники п’яти регіонів рф заявили про проведення референдумів за незалежність від росії

Колаж: Духовний фронт України

KВ

Автор:
Антон Подлуцький
Рекомендуємо до перегляду
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
Війна та релокація: як фермери знаходять прихисток на Київщині та відновлюють агробізнес
12:00 Військові дії у багатьох регіонах країни змусили фермерів шукати більш безпечні місця для ведення бізнесу. Аграрні підприємства, що релокуються, стають прикладом адаптації в…
“Маневр на 3 млрд”: Київрада погодила збільшення статутного капіталу “Спецжитлофонду”
“Маневр на 3 млрд”: Київрада погодила збільшення статутного капіталу “Спецжитлофонду”
09:00 Столична міськрада вирішила поповнити статутний капітал КП “Спецжитлофонд” на 3 млрд гривень за рахунок бюджету Києва. Ці гроші мають піти на формування т.зв.…
Banner
QlU7mDx4