Понад 120 автомобілів, 3 земельні ділянки, будівлі: суд арештував рухоме і нерухоме майно родичів Медведчука та Козака

Понад 120 автомобілів, 3 земельні ділянки, будівлі: суд арештував рухоме і нерухоме майно родичів Медведчука та Козака

Личаківський райсуд Львова задовольнив клопотання слідчих Державного бюро розслідувань (ДБР) щодо арешту рухомого та нерухомого майна, що належить підприємствам родичів народних депутатів від “ОПЗЖ”. Розмір статутного капіталу цих 6 підприємств складає понад 80 млн гривень.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні пресслужби Державного бюро розслідувань (ДБР).


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


“Родичі  Віктора Медведчука та Тараса Козака  є суб’єктами кримінального провадження  за підозрою у зловживанні владою та порушенні правил охорони або використання надр та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 364, ст. 240, ч. 2 ст. 209 КК України)”, – повідомили в пресслужбі.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


Повідомляється, що ухвалою суду арешт з забороною права на відчуження та розпорядження майном  накладено зокрема на 3 земельні ділянки, 11 нежитлових будівель та приміщень, серед них і приміщення площею майже 300 квадратних метрів у самому центрі Львова. Також арештовані 126 автомобілів, серед яких і легкові, і вантажівки “КРАЗ” та “КАМАЗ”.


Надалі ДБР буде ініціювати передачу арештованого майна до Національного агентства з управління активами.


Нагадаємо, 11 травня 2021 року генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала підозри у державній зраді та замаху на розкрадання національних ресурсів у Криму народним депутатам від партії “ОПЗЖ” Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку.

За даними слідства, 2015 року Медведчук вступив у попередню змову з чиновником уряду РФ заради видобутку корисних копалин на шельфі Чорного моря (морська економічна зона України, тимчасово окупована РФ).

Ще один епізод кримінального провадження стосується передачі спеціальним службам РФ відомостей, що містять державну таємницю.

Третій епізод незаконної діяльності – провадження підривної діяльності проти України, зокрема у контексті розробки антиукраїнського проекту “Промінь”.

8 жовтня 2021 року генпрокуратура пред’явила Медведчуку нову підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичної організації у зв’язку з причетністю до незаконного постачання вугілля з окупованої території наприкінці 2014 – на початку 2015 року.

12 жовтня 2021 року суд відправив Медведчука під цілодобовий домашній арешт до 7 грудня 2021 року у справі щодо закупівлі вугілля з РФ через окуповані території. 17 грудня 2021 року Апеляційний суд залишив Медведчука під цілодобовим домашнім арештом. 10 січня 2022 року Печерський районний суд Києва продовжив на 2 місяці домашній арешт Медведчуку.

Читайте: Медведчука було затримано в ході небезпечної багаторівневої спецоперації, – СБУ


Фото: ДБР


КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4