Продаж “Більшовика” за копійки – результат змови Хмельницького з Черновецьким та Хомутинником

Продаж “Більшовика” за копійки - результат змови Хмельницького з Черновецьким та Хомутинником

Київський завод “Більшовик” продали за копійки через змову бізнесменів Василя Хмельницького, Степана Черновецького та Віталія Хомутинника. 

Як стало відомо KV, про це заявив політог Віталій Кулик.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 


“Продаж столичного заводу “Більшовик” за неадекватно низьку ціну – фактично за копійки – результат змови бізнесмена Василя Хмельницького, який отримав його в результаті, зі Степаном Черновецьким і Віталієм Хомутинником. Саме так можна оцінювати цю подію на підставі аналізу ситуації навколо об’єкту. Нагадаю, конкурс із приватизації “Більшовика” відбувся 27 жовтня. Об’єкт за 1,429 млрд грн було придбано фірмою “Дженерал комерс” Хмельницького. На думку експертів, реальна вартість цієї ділянки могла б бути вдвічі-втричі вищою – 3,2-4 млрд грн. Підозри, що це махінація викликають відразу, адже в аукціоні за такий привабливий актив було зроблено лише один крок від стартової ціни в 1,38 млрд грн – 40 млн грн”, – написав він.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм


Політолог зауважив, що при цьому у торгах, інтерес до яких виявляли багато хто, брали участь лише три учасники – власне, “Дженерал комерс”, а також “Інвест новація” Черновецького молодшого та “ДК каскад” Хомутинника. 


“Аукціон тривав менше 10 хвилин, і за винятком компанії Черновецького, двоє з трьох учасників торгів зробили по одному мінімальному кроку. І це при тому, що незадовго до аукціону у ФДМ повідомляли, що у купівлі “Більшовика” зацікавлені 15 потенційних інвесторів!.. Але… жодна з цих компаній до аукціону не дійшла. Як писали ЗМІ, трапилося це тому, що Хмельницький відправляв “гонців” до всіх потенційних інвесторів “Більшовика” і наполегливо просив не брати участь у приватизації заводу. Цікаво, чим саме підкріплювалися такі прохання?” – підкреслив Кулик.


За його словами, очевидно, що будь-які засоби виправдовує ціль – 36 га землі, розташовані зручно в плані транспортної доступності. 


“За підрахунками експертів, на території заводу можна буде збудувати 650 – 750 тис. кв. м житлової нерухомості. Це допоможе власникам отримати величезний прибуток, який у десятки разів перевищить вкладення. Отже, що зрештою? Хмельницький змовився з Черновецьким молодшим та Хомутинником, аби ті розіграли фейковий аукціон без реального підняття ціни? Таким чином він за безцінь отримав жирну ділянку землі з перспективою заробити мільярди. А втратили від продажу стратегічного об’єкту не лише кияни – а й усі українці. Це вже питання національного рівня, на яке варто звернути увагу президенту”, – резюмував Віталій Кулик.


Фото: “Цензор”

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
Оцифрування та електронні замки: у Києві визначились з управлінням комунальною власністю до кінця 2027 року
09:00 Нещодавно столична міськрада ухвалила програму управління об’єктами комунальної власності, розраховану на період 2025-2027 років. Усього на її реалізацію планується витратити 251,3 млн гривень,…
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Banner
QlU7mDx4