Редакція ProIT разом із венчурним синдикатом TOLOKA оголосили конкурс для ранніх стартапів “ProIT Startup Toloka”

Редакція ProIT разом із венчурним синдикатом TOLOKA оголосили конкурс для ранніх стартапів “ProIT Startup Toloka”

Редакція видання ProIT спільно із венчурним синдикатом TOLOKA організовують конкурс ІТ-стартапів. Мета конкурсу – привернути увагу “янголів” до українських стартапів, які знаходяться у початковому стані та потребують pre-seed інвестицій та фахового зворотного зв’язку щодо свого продукту.

Про це КВ стало відомо з повідомлення видання ProIT.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Етапи конкурсу:

  • подання презентацій на конкурс до 31 січня. Алгоритм: перейдіть на телеграм-канал видання, знайдіть посилання на форму, через яку подається презентація;

  • конкурсний відбір до 15 лютого;

  • оголошення переможців 25 лютого.

Що пропонують організатори конкурсу:

  • Усі презентації учасників, які відповідають вимогам конкурсу, будуть опубліковані у розділі “Блоги” на сайті ProIT, а також надіслані на розгляд бізнес-янголам венчурного синдикату TOLOKA.
  • Журі зі складу ProIT та засновників TOLOKA оберуть три найкращі проєкти. Переможець отримає грошову винагороду від ProIT у розмірі 50 тисяч гривень, а також 1000 доларів США й “годину з ментором” від засновників TOLOKA. Ще два проєкти отримають грошову винагороду від ProIT у розмірі 25 тисяч гривень і “годину з ментором” від засновників TOLOKA.
  • Про кожний із проєктів-переможців буде опублікована аналітична стаття на ProIT з докладним описом, його перспективами та коментарями щодо розвитку від засновників TOLOKA.
  • Один стартап отримає “годину з ментором” від Семена Дукача – американського підприємця, колишнього керуючого директора акселератора Techstars у Бостоні і колишнього професійного гравця у блекджек, про неймовірні виграші якого знято два фільми. Наразі він є партнером-засновником One Way Ventures – фонду венчурного капіталу, який підтримує підприємців-іммігрантів.

Вимоги до стартапу

Це має бути саме ІТ-стартап, який перебуває на початковому етапі розвитку та потребує первинних інвестицій.

Презентація проєкту має складатися із 10-14 слайдів та містити таку інформацію:

1. Назва стартапу, ваше ім’я, адреса, пошта й номер телефону.

2. Біль користувача, який знімає ваше рішення, або нові можливості, які з’являються під час запуску вашого рішення/продукту.

3. Ключова цінність (в ідеалі – у кількісних показниках), яку надає ваш продукт.

4. Унікальна технологія чи рішення, що стоять за продуктом.

5. Бізнес-модель. Хто з усіх ваших потенційних клієнтів вже має гроші, і чому вони заплатять за ваш продукт.

6. План виходу на ринок/масштабування.

7. Аналіз конкурентів та конкурентні переваги.

8. Ключові учасники команди та їхній досвід.

9. План із фінансів і ключових метрик, таких як кількість клієнтів, конверсія й так далі.

10. Поточний статус вашого продукту, про плани розвитку, як і на що будуть витрачені гроші, які ви хочете залучити.‌‌

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

TOLOKA – венчурний синдикат, заснований влітку 2022 року Ігорем Шойфотом, Тарасом Кириченком та Олександром Колбом. Менше ніж за пів року синдикат зібрав навколо себе понад 500 інвесторів та вже проінвестував у низку проєктів, серед яких і заснований українцями стартап Homes Mate.

Ігор Шойфот – партнер Toloka, партнер TMT Investments. Інвестор, член ради директорів у 100+ стартапах із сукупною оцінкою у кілька мільярдів доларів, в тому числі в Україні. Три єдинороги, 14 прибуткових виходів, 5x повернення на інвестиції фонду. 25 років в американському хай-теку. Викладав у Каліфорнійському університеті в Берклі та Нью-Йоркському університеті протягом 11 років.

Тарас Кириченко – партнер Toloka, голова Наглядової ради в “НОВА ПОШТА”, раніше – член Наглядової ради в АТ “ОЩАДБАНК” та Голова правління в АТ “ПРАВЕКС БАНК”. Банкір із 15-річним стажем. Має великий досвід управління у фінансовому секторі, а також великий досвід інвестування.

Олександр Колб – партнер Toloka, засновник та CEO одного з найбільших українських маркетингових агентств Promodo. У 2014 році став одним із засновників Харківського IT-кластеру, до складу якої входять понад 250 компаній. Автор каналу “Велика Риба” про IT-підприємництво.

Усі подробиці та умови конкурсу, а також форму подачі можна знайти у закріплених постах Telegram-каналі видання ProIT.

Фото: ProIT

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
Калашник, Старенька і Коваленко: що відомо про нових заступників голови КОДА
19:22 Київщина отримала трьох нових заступників голови Київської ОДА — Євгена Коваленка, Ірину Стареньку та Миколу Калашника. Коваленко працюватиме над питаннями відновлення інфраструктури та…
Banner
QlU7mDx4