Ремонт тунелів між “Тараса Шевченка” й “Почайною” робитимуть без закриття станцій метро, – КМДА

Ремонт тунелів між “Тараса Шевченка” й “Почайною” робитимуть без закриття станцій метро, - КМДА

Київська міська державна адміністрація (КМДА) повідомила, що жодних змін у роботі станцій метро “Тараса Шевченка” та “Почайна” наразі не заплановано, а плановий капремонт тунелів між цими станціями виконуватимуть без зупинки руху поїздів.

Про це КВ дізналася з повідомлення на Офіційному порталі Києва.

Читайте: У застосунку “Київ Цифровий” триває опитування щодо ментального здоров’я киян 

“КП “Київський метрополітен” наголошує, що наразі жодних змін у роботі станцій метро “Тараса Шевченка” та “Почайна” не заплановано. Відповідно до тендера з розробки проєктної документації, що відбувся в листопаді 2023 року, опрацьовується робочий проєкт планового капітального ремонту між цими станціями без зупинки руху поїздів”, – сказано в повідомленні.

Однак остаточні проєктні рішення будуть визначені після проходження державної експертизи, кажуть у комунальному підприємстві й нагадують, що станції “синьої” лінії метро “Почайна” і “Тараса Шевченка” були введені в експлуатацію у 1980 році. Через їх фізичну зношеність виникла потреба у плановому капітальному ремонті частини ділянки тунелю між станціями “Тараса Шевченка” та “Почайна”.

На сьогодні всі станції та перегінні тунелі київського метрополітену, зокрема станційні комплекси “Поштова площа”, “Тараса Шевченка” та “Почайна”, працюють у звичайному режимі як для пасажирських перевезень, так і для цілодобового укриття населення під час повітряної тривоги.

“Комунальне підприємство завчасно інформуватиме пасажирів про початок капітальних ремонтів та інших робіт, що можуть вплинути на режим роботи метрополітену. Тож “Київський метрополітен” закликає не маніпулювати на темі роботи столичної підземки та довіряти офіційним джерелам інформації”, – сказано в релізі.

Читайте: На перейменованій станції “Площа Українських Героїв” змонтували перший комплект літер (фото)

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Автор: Олексій Ігнатьєв

 

 

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Люди війни: що нам відомо про бійців та командирів Національної гвардії
Люди війни: що нам відомо про бійців та командирів Національної гвардії
13:34 Війна – це тест для збройних сил і всього суспільства на здатність швидко еволюціонувати самим і, так само, оперативно реагувати на зміни в…
Капремонт шляхопроводу в Оболонському районі столиці довірили фірмі з орбіти донецького бізнесмена
Капремонт шляхопроводу в Оболонському районі столиці довірили фірмі з орбіти донецького бізнесмена
09:00 Незважаючи на те, що кияни вимагають від міської влади не зловживати коштовними дорожніми ремонтами під час війни, керівництво столиці, схоже, зменшувати обороти не…
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Banner
QlU7mDx4