Руслан Кравченко: Споживання українських товарів дозволяє створювати нові робочі місця та розвивати економіку

Руслан Кравченко: Споживання українських товарів дозволяє створювати нові робочі місця та розвивати економіку

Війна значно змінила споживчі уподобання українців. Якщо ще декілька років тому віддавали перевагу імпорту, то тепер ситуація кардинально змінилася. Все частіше українці стали купувати те, що виробляють саме наші підприємці. Бо це не лише патріотично, а ще якісно, сучасно та доступно. Споживання саме українських товарів дозволяє створювати нові робочі місця та розвивати економіку, а головне інвестувати в Перемогу, – наголошує очільник КОВА Руслан Кравченко. Сьогодні на Київщині зареєстровано понад 208 тис. субʼєктів підприємницької діяльності.

Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні начальника Київської ОВА (ОДА) Руслана Кравченка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Зазначається, що нещодавно в Україні була створена економічна платформа “Зроблено в Україні” для постійного діалогу держави та підприємців.

Руслан Кравченко розповів про бізнес Київщини, який не зламався в найскладніші часи і продовжує працювати:

  • RITO – соціально відповідальний бренд трикотажного одягу високої якості. Власниця бренду Тетяна Абрамова заснувала його у 1991 році. Починали з однієї вʼязальної машинки. Сьогодні це сучасне підприємство, яке попри війну працевлаштувало 75 осіб. Сукні, светри, кардигани – все виготовляють з якісної пряжі. Стильні та вишукані речі знають далеко за межами України. Власниця бренду каже, що компанія створює вироби, які дарують людям позитивні емоції та впевненість у собі, а також популяризують українську моду у світі. І пишається, що на ярликах її одягу напис “Зроблено в Україні”. RITO також запустило пілотний проєкт зі створення індивідуальних дроп-колекцій (обмеженої партії) для різних культурних закладів за кордоном та в Україні. Крім того, компанія взяла участь у торговельних місіях та представила свої колекції у шоурумах в Нью-Йорку. Крім того, вона переорієнтувала свою експортну стратегію з роздрібної торгівлі на оптову, орієнтуючись на такі країни, як США, Німеччина та Фінляндія.

Возможно, это изображение текст

  • Компанія “Валтекс” – виробник взуття та спецодягу з Білої Церкви.Підприємство майже зі сторічною історією. Сьогодні динамічно розвивається та модернізується. Щорічно тут виробляють більше 650 тисяч пар взуття та спецодягу для підприємств нафтогазовидобувної та хімічної промисловості, чорної і кольорової металургії, машинобудування і металообробки, транспорту та енергетики, будівництва та сільського господарства, силових структур і охоронних відомств. Висока якість та доступна ціна – ознаки продукції. З початку повномасштабного вторгнення пріоритет – виробництво тактичного взуття, одягу та спорядження. “Валтекс” активно вивчає світовий досвід. Вся продукція виготовляється із сучасних матеріалів згідно з індивідуальними побажаннями замовників. Нові ринки збуту та розширення асортименту продукції дозволяють підприємству стабільно зберігати динаміку зростання. Підприємство також активно допомагає нашим захисникам, забезпечуючи їх необхідним взуттям.
  • Возможно, это изображение 1 человек, эспадрильи и ботинки
  • Компанія Roshchenko Shoe Studio також виробляє взуття. Але вже для цивільних. Бренд заснований в Ірпені модельєркою-конструкторкою Світланою Рощенко. Про власне виробництво мріяла дуже довго. Разом з чоловіком три роки поспіль відкладали гроші на свою справу. Згодом дізналися про урядову грантову програму “Власна справа”, яка і стала стимулом. За гроші гранту подружжя купило чимало сучасного обладнання, якісних матеріалів та найняли людей. У вересні 2023 року Roshchenko Shoe Studio відсвяткували відкриття та презентували свою першу лінійку взуття й сумок. Компанія також займається індивідуальним пошивом взуття.

Возможно, это изображение 2 человека, утюг, больница и текст“Купуймо українське! Підтримуємо бізнес Київщини!”, – закликав Кравченко.

Читайте: На Київщині за рік кількість нових суб’єктів господарювання зросла на 14 тисяч

Фото: столрінка Руслана Кравченко

КиївВлада

Автор:
Олексій Вєтров
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
“Башта на кону”: Київрада ризикує пам'ятником архітектури заради житлової багатоповерхівки
“Башта на кону”: Київрада ризикує пам’ятником архітектури заради житлової багатоповерхівки
09:00 Столичні депутати погодили поновлення договору оренди земельної ділянки на вул. Старонаводницькій, 2-А, завдяки чому ТОВ “ЖК Старонаводницький” зможе будувати там 24-поверховий будинок з…
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
Київрада “зарезервувала” для підлеглих Непопа понад 13 млрд гривень на закупівлю “пільгового” житла
09:00 Столична міськрада затвердила цільову програму забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2025-2027 роки. На її реалізацію передбачено більш ніж вдвічі…
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
Свистунову дозволили терміново освоїти 141 млн гривень на темі Генплану Києва
09:00 Київрада внесла зміни до програми реалізації містобудівної політики на 2024-2025 роки, збільшивши її фінансування більше ніж удвічі – з 66,5 до 172 млн…
Banner
QlU7mDx4