Голова Бориспільської громади Володимир Борисенко звернувся до мешканців міста із проханням вимикати світло після 18:00, виходити на вулицю лише за потреби, а вночі виключно лишатись вдома. У місті запрацювала благодійна організація, де можна пройти заняття по медицині. У військкоматах та теробороні поки вистачає ресурсів та армії, але бажаючі можуть записатись в резерв.
Про це, як стало відомо KV, на сторінці у Facebook розповів голова Бориспільської громади Володимир Борисенко.
“Закінчили нараду оперативного штабу. Ніч пройшла спокійно. Все добре, військові працюють на відмінно. Не всі люди усвідомлюють, що на ніч світло потрібно виключати. Спільно з керівниками батальйонів та району прийнято рішення, що після 18:00 усі вивіски, які будуть світитись, будуть демонтовані. Дуже прошу підприємців вимикати вивіски, навіть якщо магазини не працюють. До місцевих жителів прохання, аби після 18:00 було мінімально світла у квартирах. Також головам ОСББ – щоб вночі нічого не світилось на будинках. Ліхтарі на дахах не потрібні, наша авіація не працює. Банально – піднятись на дах, викрутити ліхтарі і залишити там. Там, де цього не зроблять, у ручному режимі робитимуть відділ благоустрою із теробороною”, – каже він.
Також працює волонтерська організація “Перемога”, відсьогодні проводяться заняття по медицині у розважальному комплексі “Бархат”. Протягом дня буде розписаний графік. Також там приймають благодійну допомогу.
“Інформація для цивільних – у місті працює нормальна кількість офіційних збройних групувань. Це не громадські групування, а воєнізовані. Всі вони мають посвідчення. Якщо на даху будинку потрібно буде розмістити військових, про це повідомлять голову ОСББ чи іншу уповноважену особу. Реагуємо на це спокійно. Якщо у вашого голови ОСББ немає такої інформації, про осіб на даху повідомляйте нас або поліцію. Зараз військових біля вас буде дуже багато, не панікуйте”, – зазначив Борисенко.
Зараз дуже багато людей зі зброєю, працює лише критична інфраструктура. За можливістю він просить мешканців лишатись вдома. Вночі – комендантська година. Взагалі не можна виходити, навіть самообороні. Військовий час, мають право відкривати вогонь на ураження.
“Для тих, хто хоче записатись до тероборони – в принципі у нас сформований штат, ми забезпечені всім. Хто має бажання допомогти, підходьте у торгово-розважальний центр “Бархат” і залишайте інформацію щодо своїх навичок. В залежності від потреб ми будемо відбирати людей і відкомандеровувати за потреби до різних громадських формувань. У військкоматах така ж ситуація, але резерв людей потрібен. Ще хочу сказати, що сьогодні на вулиці Момота відкрили підвали для цивільних. Вони нові, сучасні, для усіх. Благоустрій працює, також я особисто сьогодні їздитиму містом перевіряти все. Не панікуйте, ми готові до будь-яких сценаріїв”, – завершив він.
Нагадаємо, як раніше писала KV, пункти тероборони столиці потребують підтримки і допомоги киян.
Читайте: В Києві збільшили тривалість комендантської години
Фото: i-visti.com