У Києві з 28 липня по 3 серпня проводилися дослідження 56 проб річкової води за мікробіологічними та хімічними показниками у межах 14 пляжів. Відхилення від стандарту було виявлено у 32 пробах.
Про це, як передає KВ, повідомили у пресслужбі Центру громадського здоров’я МОЗ України.
Згідно повідомлення, у м. Київ за період з 28 липня по 3 серпня досліджено 56 проб річкової води за мікробіологічними та хімічними показниками у межах 14 пляжів:
-
Гідропарк: пляжі “Дитячий”, “Золотий”, “Венеція”;
-
Дніпровський район: пляжі “Передмістна слобідка”, “Центральний”, “Молодіжний”, “Веселка”;
-
Дніпровський район: пляжі “Райдуга” і “Тельбін”;
-
Голосіївський район: пляж “Галерний”;
-
Оболонський район: пляжі “Вербний” на оз. Вербне і “Пуща-Водиця” 5-7 лінія ставок на р. Горенка;
-
Деснянський район: пляжі “Троєщина” на р. Десенка та “Чорторий” у ПКіВ Дружби народів.
У Центрі громадського здоров’я МОЗ наголосили, що відхилення від стандарту за звітний період виявлено у 28 пробах по індексу ЛКП та у 8 пробах річкової води за хімпоказниками.
Через це, як зазначили у пресслужбі, було рекомендовано встановити щити про заборону купання, взяті на повторні дослідження проби.
“Лабораторія територіального центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України проводить постійний моніторинг якості води з рекреаційних водних об’єктів, що використовуються для купання”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, усі водойми, які розташовані на території Ржищівської міської територіальної громади, визнані непристосованими для купання і масового відпочинку людей.
Раніше KВ повідомила, що у Макарівській громаді провели лабораторне дослідження якості води в річці Здвиж та в ставку села Липівка, в межах місць стихійного відпочинку населення. Вміст токсичних елементів в зразках води не перевищував нормованих рівнів.
Читайте: На Макарівщині дослідили якість води в річці Здвиж та в ставку села Липівка в межах рекреаційних зон
Фото: Центр громадського здоров’я МОЗ України