Столичні правоохоронці провели роз’яснювальну бесіду з батьками підлітка, який злякався медогляду і втік

Столичні правоохоронці провели роз'яснювальну бесіду з батьками підлітка, який злякався медогляду і втік

У Києві до правоохоронців звернулися батьки неповнолітнього хлопця, який втік, оскільки злякався проходити медичне обстеження. Патрульним вдалося знайти дитину, після чого вони провели роз’яснювальну бесіду з ним та його батьками й повідомили про подію працівників ювенальної поліції.

Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні пресслужби патрульної поліції Києва.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Учора до нас звернулися батьки неповнолітнього хлопця, який втік, оскільки злякався проходити медичне обстеження. Інспектори оперативно перевірили прилеглі території, проте дитини ніде не було. Патрульні вирішили перевірити адреси рідних та близьких, куди хлопець міг піти. На щастя, згубу вдалося знайти, цілого та неушкодженого”, – розповіли у патрульній поліції Києва.

У пресслужбі зазначили, що правоохоронці провели роз’яснювальну бесіду з хлопцем та його батьками щодо недопущення подібних випадків у майбутньому. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також наголосили, що безпека дітей – це обов’язок дорослих, і поділилися корисними порадами, як діяти в подібних ситуаціях:

  • Покласти у кишеню дитини записку з ім’ям та прізвищем, телефоном батьків та адресою, або вивчити з дитиною ці прості й дуже важливі дані, вони можуть суттєво полегшити пошуки.

  • Збираючись у місця скупчення людей, одягати дитину у яскравий одяг.

  • Якщо дитина загубилася у торговому центрі, негайно звернутися до адміністрації. Відеокамери й гучний зв’язок допоможуть її розшукати.

  • Навчити дитину зупинятися на місці й чекати на батьків, якщо вона загубилася. Нехай голосно кличе на допомогу, етикет тут недоречний.

  • Показати людей, до яких можна звертатися за допомогою — це поліцейські, охоронці, продавці магазинів та перехожі з дітьми.

  • Дитина має знати, що нікуди не можна йти з чужою людиною, що б їй не говорили й не обіцяли.

  • Тренувати ситуації, коли малюк губиться — дитина має чітко знати, як діяти.

  • Придбати для дитини розумний годинник з GPS-навігатором і SOS-кнопкою: вона дасть знати, якщо малюк вийде за межі встановленої геолокації.

  • Ніколи не лякати дитину поліцією. У дитини виробляється страх, і якщо вона потрапить у халепу, боятиметься звернутися за допомогою до патрульних.

Читайте: На Київщині 18-річний батько вбив немовля, бо не зміг заспокоїти

Фото: патрульна поліція Києва 

КиївВлада

Автор:
Владислава Олійник
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4