Столичній теробороні підкинули грошей з міського бюджету

Столичній теробороні підкинули грошей з міського бюджету

Для забезпечення потреб батальйонів територіальної оборони столиці виділено понад три мільйони гривень з Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців у воєнний час. Гроші призначені для придбання літньої форми та взуття, матеріально-технічних засобів, товарів та інвентарю задля забезпечення потреб добровольців, а також матеріалів для плетіння маскувальних сіток. 

Як стало відомо KВ, таке рішення було затверджено на пленарному засіданні Київради 14 травня 2022 року. 

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, з перших днів війни батальйони територіальної оборони міста Києва виконують військові завдання, укріплюють захисні споруди, евакуюють мешканців та допомагають військовим ліквідовувати наслідки воєнних злочинів росії в деокупованих населених пунктах Київщини. 

“Уже третій місяць поспіль триває повномасштабна російсько-українська війна, ворог щоденно обстрілює українські території та здійснює військові злочини проти цивільних. У цей воєнний час існує загроза спроби повторного наступу країни-агресора на Київ. Кожен із нас усвідомлює те, що вкрай необхідно підвищувати обороноздатність наших захисників та гарантувати повноцінну роботу територіальної оборони в місті. Депутатський корпус Київської міської ради виділив 3 160 000 гривень для придбання літньої форми та взуття, матеріально-технічних засобів, товарів та інвентарю задля забезпечення потреб добровольців, а також матеріалів для плетіння маскувальних сіток. Міська влада виступає на захисті інтересів територіальної громади та приймає важливі рішення з метою встановлення додаткових соціальних гарантій та підвищення боєздатності батальйонів”, – цитує Бондаренка прес-служба Київради.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що відповідне фінансування перенаправили до Департаменту муніципальної безпеки Київської міськдержадміністрації (КМДА): кошти буде освоєно в рамках виконання міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки оборони у місті Києві “Захисник Києва” на 2022-2024 роки.

Читайте: Киевсовет утвердил программу “Защитник Киева” на 2022-2024 годы

Нагадаємо, сьогодні  Президент Володимир Зеленський призначив Командувачем Сил територіальної оборони Збройних Сил України (ЗСУ) генерал-майора Ігора Танцюру.

“Ігор Іванович – досвідчений військовий, до нового призначення був начальником штабу Сухопутних військ ЗСУ. Він приймає командування у відповідальний момент. Щиро бажаю йому успіху”,- написав сьогодня на своїй сторінці в Facebook Міністр оборони України Олексій Резніков.

За словами міністра, на даний момент Сили ТрО – це 32 бригади, 25 з яких у повному складі або частиною підрозділів вже взяли безпосередню участь у бойових діях.

Фото: Київрада

Автор:
Олександр Красногородський
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4