У Києві продовжує функціонувати система роздільного збирання побутових відходів і вилучення з них небезпечних компонентів – батарейок, ламп, ртутних термометрів. Завдяки зусиллям мешканців столиці та роботі комунального підприємства «Київкомунсервіс», за останні 11 місяців зібрали та передали на безпечну утилізацію понад 7 300 ртутних термометрів.
Про це, як стало відомо КВ, повідомили в КМДА.
Як повідомили в комунальному підприємстві, всі небезпечні відходи доставили на ДП «Боднарівка» у Львові, яке має відповідні ліцензії та досвід поводження з ртутьвмісними матеріалами.
Для зручності киян у різних районах міста встановили спеціальні помаранчеві контейнери для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів, енергоощадних ламп. Це дає змогу убезпечити навколишнє середовище від шкідливого впливу ртуті та запобігти тривалому забрудненню екосистеми міста.
Актуальну карту розміщення контейнерів, а також детальну інформацію про правильне поводження з небезпечними відходами можна переглянути на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням: https://kks.kyiv.ua/nebezpechni-vidhodi/.
У «Київкомунсервісі» наголошують, що своєчасна передача на утилізацію ртутних термометрів є вкрай важливою, адже навіть незначна кількість ртуті у побутових відходах може спричинити негативні екологічні наслідки.
Читайте: Гостомель заплатить 3 млн гривень за утилізацію відходів на сміттєзвалищі
Фото: КМДА
КиївВлада