Томенко: Бюджет Києва повинен бути в інтересах киян, а не друзів мера

Томенко: Бюджет Києва повинен бути в інтересах киян, а не друзів мера

Микола Томенко та його партія “Рідна країна” буде ініціювати перевірку витрат коштів на будівництво Шулявського та Подільсько-Воскресенського мостів, на реконструкції яких витрачені колосальні кошти.


Про це KV стало відомо з повідомлення Миколи Томенко на Фейсбук. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 


“Наша команда “Рідної країни” буде ініціювати перевірку витрат коштів на будівництво Шулявського та Подільсько-Воскреснського мостів. Також необхідна фахова експертиза та доопрацювання проекту Подільсько-Воскресенського мосту. Бюджет міста має бути в інтересах киян, а не друзів мера”, – написав Микола Томенко.

За його словами, мости в столиці – одна з найприбутковіших корупційних складових. Їх в Києві налічують біля 60, але найбільш відомими аферами, які завдали колосальних збитків столичному бюджету, стали Шулявський та Подільсько-Воскресенський мости.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“В червні 2018 року кошторис на реконструкцію Шулявського мосту визначили у сумі 598 млн 499 тис. гривень, а ціна в договорі визначена як “динамічна”. У жовтні 2019 року – кошторис збільшено майже до мільярда гривень. А 28 грудня 2019 року – Дід Мороз-Кличко відкриває реконструйований Шулявський міст. Вже у березні 2020 року новий кошторис на реконструкцію Шулявського мосту складав майже 2 млрд гривень. Але найдивніше відбулось у серпні 2020 – на Шулявському мосту зрізали той асфальт, який постелили за наші гроші та який у грудні 2019 так урочисто відкрив Кличко, і почали стелити новий”, – розповідає Микола Томенко. 

Томенко: Бюджет Києва повинен бути в інтересах киян, а не друзів мера

Також він розповів про ситуацію з будівництвом Подільсько-Воскресенського міста і нагадав про кримінальні провадження.

“Подільсько-Воскресенський міст, який фахівці називають мостом “з нізвідки і в нікуди” розпочали будувати ще в 90-х. За майже 30 років змінився Київ, але влада так і не змогла пояснити як новий міст забезпечить комфортний рух з Троєщини і Воскресенського масиву на Поділ. Натомість з початку будівництва витрачено майже 5 млрд гривень з бюджету, а для  завершення будівництва потрібно ще біля 7 млрд. Нацполіція в травні 2019 року розпочала досудове розслідування щодо можливого розкрадання коштів на суму 80 млн гривень при добудові мосту. Правоохоронці зазначили, що службові особи розпорядника бюджетних коштів, генпідрядника та ще двох підприємств налагодили схему розкрадання бюджетних коштів шляхом завищення обсягів та вартості робіт. А журналісти в свою чергу знайшли ще й зв’язок між “смотрящим за Києвом від Черновецького” Комарницьким, Тищенком та мером Кличком”, – зазначив Микола Томенко.


Читайте: Томенко: Передача Кличком комунальних підприємств соратникам Януковича потребує розслідування


Фото: pravda.com

КиевVласть

Автор:
Олексій Вєтров
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4