Торгово-промислова палата України запрошує вітчизняні підприємства до участі в Міжнародному експортному форумі 2021

Торгово-промислова палата України запрошує вітчизняні підприємства до участі в Міжнародному експортному форумі 2021

Торгово-промислова палата України (ТППУ) запрошує вітчизняні експортоорієнтовані підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об’єднання, представників регіональної та місцевої влади взяти участь в Міжнародному експортному форумі 2021, який відбудеться 16 грудня 2021 року в онлайн-режимі.


Про це KV стало відомо з релізу ТППУ.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Форум вже по праву вважається сталою платформою для ефективного діалогу бізнесу та влади. Зважаючи на зміни в веденні бізнесу, моделі організації перемовин між національними та міжнародними компаніями, які відбуваються внаслідок пандемії COVID-19, цьогорічний захід буде присвячено обговоренню та презентації діджитал-механізмів підтримки експорту та новим змінам в тенденціях ведення експортних операцій”, – повідомили в ТППУ..

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Організатори цьогорічного заходу – ТППУ за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”, GIZ Ukraine, Міністерства цифрової трансформації України, національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес і Дія.Бізнес.Експорт та Офісу з розвитку підприємництва та експорту.

ОНЛАЙН.

Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/oE89sSVgddRjBUe79


Детальніше: https://ucci.org.ua/u/577a3818

УЧАСТЬ В ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНА за умови обов’язкової попередньої реєстрації за посиланням: https://forms.gle/BCjLtZsheDZa4kw28. Реєстрація відкрита до 15.12.2021 року (включно). Програма форуму буде доступна найближчим часом.

Акредитація ЗМІ: press@ucci.org.ua / soo-ird@ucci.org.ua

Додаткова інформація за тел.: +38 (044) 461 98 17, Координаційний Центр Підтримки Експорту.

Захід організований Торгово-промисловою палатою України в рамках проєкту “Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства (Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні), зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності.

У 2019 році Європейський Союз в межах ініціативи EU4Business підтримав 4 279 підприємців, які підвищили свій дохід на 406 мільйонів євро, створили 50 799 нових робочих місць, збільшили прибуток на 24,7% і експорт на 5%.

Детальніше за посиланням та хештегами: www.eu4business.org.ua

#eu4business,#MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #GIZ_Trade_EU_UA_Association

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (#CompetititveEconomyUA) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Фото: надане ТППУ

КиевVласть

Автор:
Алексей Алтынов
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4