“Центр комунального сервісу” пропонує киянам реструктуризувати заборгованості за ЖКГ

“Центр комунального сервісу” пропонує киянам реструктуризувати заборгованості за ЖКГ

“Центр комунального сервісу” пропонує киянам розрахуватися з накопиченими боргами уклавши договір реструктуризації. Протягом 2023 року комунальний концерн “Центр комунального сервісу” (ЦКС), який діє від імені виконавців житлово-комунальних послуг, уклав зі споживачами близько 800 договорів реструктуризації. За твердженням ЦКС, це засвідчує, що більшість боржників не скористалися реструктуризацією заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги.

Про це, як стало відомо KВ, йдеться у повідомленні КМДА з посиланням на директорку структурного відокремленого підрозділу по роботі зі споживачами комунального концерну “Центр комунального сервісу” (СВП) Юлію Романченко.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Для тих споживачів, які з різних причин мають заборгованість і не можуть сплатити всю суму одночасно, щоб убезпечити себе від подальшого накопичення боргів, варто скористатися правом на укладання договору реструктуризації заборгованості. Такий договір має сприятливі умови, враховує індивідуальні аспекти споживачів, а головне – вберігає споживачів від примусових заходів стягнення заборгованості”, – говорить Юлія Романченко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Виплачувати заборгованість частинами пропонують КП “Київтеплоенерго”, КП “Київкомунсервіс”, ПрАТ “АК “Київводоканал”, КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду м. Києва”.

Також Юлія Романченко зазначила, що умови договорів реструктуризації заборгованості за спожиті послуги визначаються винятково між виконавцем послуги/управителем багатоквартирного будинку та споживачем.

Директорка СВП зауважила, що порядок та формат оформлення договорів реструктуризації є незмінним протягом кількох років. Його можна укласти безпосередньо під час прийому в сервісному центрі ЦКС, незалежно від місця проживання.

Перелік документів, необхідний для укладення договору реструктуризації, на сайті ЦКСhttps://cks.com.ua/faq/debtors/.

Також вона зазначила, що кияни, які вимушено покинули свої домівки через війну, можуть дистанційно оформити договір реструктуризації заборгованості – за допомогою поштового зв’язку або ж підписавши договір електронним цифровим підписом (за технічної можливості).

Отримати дистанційно консультацію, звірити суму заборгованості, подати заяву та копії документів можна через:

Читайте: Київрада погодила “Київтеплоенерго” провести реструктуризацію боргів за спожитий газ

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Автор:
Оксана Олійникова
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4