Центри вакцинації працюють в особливо інтенсивному режимі, – замголови КОДА Торкунов

Центри вакцинації працюють в особливо інтенсивному режимі, - замголови КОДА Торкунов

Кількість хворих на коронавірус у Київській області за минулу добу сягнула тисячі жителів. Активно продовжується вакцинальна кампанія – отримати щеплення можна в центрах масової вакцинації, пунктах щеплення та у мобільних бригад. 


Як стало відомоKV, 5 листопада відбувся брифінг заступника голови Київської ОДА Олега Торкунова щодо перебігу вакцинальної кампанії на Київщині та ситуації із захворюваністю на коронавірусну хворобу.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Так, минулої доби в Київській області на коронавірус захворіли 1072 особи, з них 59 – діти. Найбільшу кількість підтверджених випадків зафіксовано в Обухівському (245 осіб), Білоцерківському (203), Бориспільському (152) районах. Одужали за вчора 360 жителів області. Від ускладнень померли 40 пацієнтів. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В області хворим на коронавірус лікування надає 21 заклад охорони здоров’я. Сумарно вони розраховані на 3263 інфекційних ліжка. Вже сьогодні на стаціонарному лікуванні знаходяться 2003 особи. Загальна завантаженість ліжок становить 61,4%. Усі ліжка забезпечені киснем.

Також в області продовжують працювати 33 центри масової вакцинації, 205 пунктів щеплення та 60 мобільних бригад. 

“Підкреслю, що вони діють абсолютно у кожному районі області. Зараз їм доводиться працювати в особливо інтенсивному режимі. Лише за вчора на Київщині провели 15 721 щеплення. Така висока динаміка зберігається вже впродовж тижня. Всього в області вакциновано однією дозою 63,3% цільової групи дорослого населення, повний курс вакцинації отримали 44%. Це один із найвижчих показників в Україні”, – каже Торкунов. 

Читайте: 33 центри і 205 пунктів щеплень: повний перелік адрес, де на Київщині можна вакцинуватись


За його словами, паралельно в області тривають рейди за контролем дотримання вимог червоної зони. Було збільшено кількість мобільних груп, тепер їх 48. Вони проводять перевірки скрізь. 

“Ми були вимушені організувати перевірки, оскільки є люди, які порушують протиепідемічні норми, намагаються працювати у громадських місцях чи відвідувати їх без наявності ковід-сертифікату чи негативного ПЛР-тесту, дійсного 72 години. Це порушення, через які доведеться нести адміністративну відповідальність”, – зазначив замголови КОДА. 

За вчора мобільні групи провели 321 перевірку та виявили 193 порушення. Загалом із 30 жовтня вже проінспектовано 914 громадських закладів. Адміністративні матеріали було складено на 148 підприємств, які були перевірені за весь період, а також на 410 жителів Київщини. 

“Вкотре закликаю – вакцинуйтесь. Не довіряйте фейкам і не ставте своє життя під загрозу”, – завершив Торкунов. 

Нагадаємо, як раніше писала KV, за добу, 4 листопада, в Україні зафіксовано 26488 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1654, медпрацівників – 488). Минулої доби 270 320 осіб було вакциновано проти COVID-19. Одну дозу отримали 190 327 осіб, повністю імунізовано – 79 993 особи.

Читайте: Госпітальні бази області завантажені більше, ніж на 60%, – голова КОДА Володін


Фото: theukrainians.org 

КиевVласть

Автор:
Виктория Билоус
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4