У бібліотеках Києва дітей та дорослих лікують від завданих війною стресів

У бібліотеках Києва дітей та дорослих лікують від завданих війною стресів

У столичній бібліотеці №115 Деснянського району проходять заходи арт-терапії для малечі та колективні сеанси психотерапії для їх батьків. Такі сеанси організували, щоб допомогти дітям та дорослим у цей складний воєнний час подолати стан тривоги та стресу.


Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

За словами депутатки Київської міської ради Ганни Старостенко, вже четвертий місяць поспіль в Україні триває повномасштабна війна, у цей важкий для кожного з нас час необхідно надавати комплексну психологічну допомогу дітям та дорослим.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Ми організовуємо заняття арт-терапії для малечі, оскільки дітям складно описати словами свої емоції та страхи. У малюнках юні українці влучно відображають свої переживання, мрії та сподівання. Водночас наші фахівці надають допомогу дорослим та організовують колективні сеанси психотерапії, оскільки необхідно комплексно забезпечити емоційну стабільність та добробут у сім’ях. Спільними зусиллями ми зможемо подолати страхи та тривогу, які спричинила війна”, – розповіла депутатка.

Вона додала, що українці ніколи не забудуть всі воєнні злочини окупанта. Після перемоги наш народ спільними зусиллями відбудує Україну та збереже здорове майбутнє нації.

Нагадаємо, у Києві продовжує працювати гаряча лінія психологічної допомоги містянам. Майже 80% звернень, які надходять на “гарячу” лінію із 24 лютого, пов’язані з реакцією на бойові дії, та іншими наслідками, спричиненими війною.

Також 8 червня у столиці розпочинає роботу Київський міський кризовий центр “Соціотерапія”, у якому безкоштовно надаватимуть спеціальну антистресову допомогу цивільним, котрі пережили кризові події під час загострення воєнних дій.

Читайте: У Києві відкривають Кризовий центр для допомоги людям із гострими стресовими станами через війну


Фото: Київська міська рада

КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4