У місті Боярка на Київщині встановили перші 6 контейнерів для збору вживаного одягу та взуття. Якісні речі віддаватимуть організаціям, які опікуються одинокими, бездомними та малозабезпеченими людьми, а непридатний для носіння одяг відправлятимуть на переробку, зокрема, для плетіння сіток.
Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Боярської міської ради.
Повідомляється, що, відповідно до рішення виконавчого комітету Боярської міської ради № 4/21 від 11 січня 2024 року, ГО “Зелений промінь” отримала дозвіл на встановлення у місті Боярка контейнерів для збору вживаного одягу.
Згідно з повідомленням, у рамках проєкту “Чисте довкілля” вже розміщено 6 контейнерів, куди мешканці міста можуть покласти чисті вживані одяг, взуття, сумки, іграшки та постільну білизну.
Контейнери встановлені за наступними адресами:
- вул. Молодіжна, біля ТЦ “Квартал”;
- на перехресті вулиць Котляревського та Білогородської;
- вул. Білогородська, 21;
- Михайлівська площа;
- вул. Маяковського, 2;
- вул. Незалежності, 10.
Зазначається, що у рамках підписаного Меморандуму між ГО “Зелений промінь” та КП “БГВУЖКГ” комунальники стежать за станом наповнення контейнерів та повідомляють про необхідність вивезти зібрані речі.
“Вже за кілька днів мешканці Боярки заповнили контейнер по вул. Незалежності. Волонтери ГО “Зелений промінь” оперативно зреагували, і контейнер знову готовий до наповнення”, – розповіли у міськраді.
Також у міськраді повідомили, що якісний одяг, взуття та домашній текстиль зібраний з контейнерів волонтери ГО “Зелений промінь” віддаватимуть організаціям, які опікуються одинокими, бездомними та малозабезпеченими людьми. Одяг, що вже непридатний для носіння, відправлятимуть на переробку, зокрема, для плетіння сіток.
Комунальники звернулись до мешканців з проханням поставитись до цієї ініціативи відповідально та користуватися сортувальними контейнерами належно, а саме: не кидати туди нічого, крім одягу, трикотажних, текстильних виробів та взуття.
Раніше KВ повідомляла, що комунальне підприємство “Громада” Боярської міської ради шукає майбутнього підрядника, який до кінця року повинен буде вивозити сміття. Очікувана вартість послуг становила 2,5 млн гривень.
Читайте: Боярка заплатить 2,5 млн гривень за вивезення 5000 кубометрів сміття
Згідно з інформацією в електронній системі публічних закупівель Prozorro переможцем тендеру було обрано ТОВ “ЄВРОТРАНСГРУП” з пропозицією в 2 млн гривень.
Фото: Боярська міська рада