У Бучі розпочали ексгумацію тіл з братської могили, – міськрада

У Бучі розпочали ексгумацію тіл з братської могили, - міськрада

У Бучі на Київщині розпочалася ексгумація тіл, похованих у братській могилі. Всі ці люди загинули під час рашистської окупації. ВІже оглянули 18 тіл, більшість з них мають кульові поранення.

Про це KВмстало відомо з повідомлення Бучанської міської ради на своїй офіційній Facebook – сторінці.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Дістали і оглянули вже 18 тіл. Вони є з осколковими пораненнями, але всі з вогнепальними. 16 – з вогнепальними, а 2 – з осколковими і вогнепальними”, – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Що це означає? Це означає, що цивільних убивали. Для нас це ще чергова історія драми, не тільки воєнних злочинів, а і злочинів проти цивільних”, – наводять у міськраді слова віце-прем’єр міністра з питань європейської і євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної.

Повідомляється, що на місці працюють експерти, слідчі, також ведеться опитування свідків. У міськраді запевнили, що буде проведена ідентифікація кожного загиблого.  Зараз фахівці працюють на місцях подій, опитують очевидців, свідків, аби задокументувати кожен злочин рашистів.

У Бучі розпочали ексгумацію тіл з братської могили, - міськрада

Бучанський міський голова Анатолій Федорук зазначив, що після ідентифікації кожного загиблого, з погодження рідних, буде поховано індивідуально на місцевому кладовищі у спеціально визначеному секторі.

Нагадаємо, в Бучі станом на 7 квітня було виявлено три місця масових розстрілів людей окупантами. 90% мирних мешканців у Бучі загинули саме від куль, а не від осколків, що є доказом свідомого вбивства російськими окупантами цивільного населення міста

Читайте: У Бучі рашисти намагалися спалити тіла 6 вбитих мирних мешканців, – прокуратура веде розслідування

Фото: Бучанська міська рада

КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4