20 грудня 2011 року заступник прокурора Голосіївського району м. Києва О. Присяжнюк порушив кримінальну справу та доручив заарештувати президента ГО “Агентство журналістських досліджень” Віктора Андреєва за начебто неправдиві показання. Таким чином суддя Голосіївського районного суду м. Києва Н. Дмитрук намагається вчинити тиск на свідка, який викрив протизаконні дії зазначеної судді.
Справа у тому, що Віктор Андреєв виступав свідком по кримінальній справі проти В. Шевченка, обвинуваченого у розбої. Проте В. Шевченко свою вину не визнав, а усі свідчення свідків, висновок лікаря медичного закладу вказують на те, що В. Шевченко не міг вчинити злочин, у якому його обвинувачують.
Проте саме свідчення Віктора Андреєва стали найбільш вразливими для суду. На основі роздруківок від оператора “Київстар” про дзвінки президента ГО “Агентство журналістських досліджень” заступником прокурора О. Присяжнюком та суддею Н. Дмитрук було зроблено висновок, що Віктор Андреєв дав неправдиві показання. Навіть не допитавши Віктора Андреєва, його було заарештовано.
Сьогодні 23 грудня 2011р., в Голосіївському районному суді відбудеться суд, ухвала якого вже підготовлена суддею Дмитрук Н.Ю., про застосування запобіжного заходу – утримання під вартою свідка Андреєва – допоки він не відмовиться під тиском від своїх показань в суді. Саме ці показання можуть перешкодити судді стати недоторканною на все життя.
Пані Н. Дмитрук, яка є дочкою колишнього начальника Голосіївського РУ ГУ МВС України в м.Києві Ю. Дмитрука, була призначена суддею по справі № 01-16768 за домовленістю з головою суду. Документи цієї судді на пожиттєве призначення суддею знаходяться у Вищій раді юстиції та Вищій кваліфікаційній комісії. Зазначену справу по обвинуваченню вів колишній підлеглий пана Дмитрука Ю., слідчий Павленко.
Засновники ГО “Агентство журналістських досліджень” – незалежні журналісти не виключають, що зазначені дії, які є грубим порушенням Кримінально-процесуального кодексу і мають усі ознаки злочинів, передбачених Кримінальним кодексом, зокрема ст. 365, 371, 372, 373, 374, 375, пов’язані із професійною діяльністю, зокрема, дослідженням принципів роботи судової та правоохоронної систем в Україні.