У межах пілотного проєкту понад 500 Захисників і Захисниць отримали послуги із соціальної та психологічної реабілітації у період лікування в Київському міському центрі соціальної, психологічної, професійної та трудової реабілітації “Аскольд”. Завдяки різним методам лікування, лікарям вдалося покращити психоемоційний стан військових.
Про це KВ дізналася із повідомлення пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).
За словами заступниці голови КМДА Марини Хонди, фахівці київського реабілітаційного центру “Аскольд” використовують артерапевтичні методи: string-art (мистецтво створення об’ємних картин і панно за допомогою цвяхів і ниток), анімалотерапію, глинотерапію, ігротерапію, ізотерапію, нейрогімнастику, буктерапію, кулінарну терапію тощо.
“За спостереженнями та анонімному анкетуванню комбінація таких методів і способів відновлення допомагає нашим Захисникам та Захисницям зменшити напругу, знайти хобі, розвивати дрібну моторику, координацію рухів, покращувати увагу та морально розвантажитися”, – підкреслили у КМДА.
Раніше KВ повідомила, що у Києві Revival Institute for Future презентував уімнату для зниження ефекту психоемоційного “вигорання”, яку доставлять в лікарню Балаклії Харківської області за підтримки донорів із Канади.
Фото: КМДА