У Києві посадовця РДА зі спільниками підозрюють у розкраданні 2,6 млн гривень на ремонті доріг

У Києві посадовця РДА зі спільниками підозрюють у розкраданні 2,6 млн гривень на ремонті доріг

Столичні правоохоронці викрили схему розкрадання 2,6 млн гривень на проведенні ремонту доріг у Києві. В організації схеми підозрюють начальника одного з управлінь Святошинської РДА, керівника підрядного підприємства та інженера технагляду. 


Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленні пресслужби Київської міської прокуратури 


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 


Згідно повідомлення, прокурори встановили що протягом 2019 року посадовими особами одного з управлінь Святошинської РДА за результатами проведення публічних закупівель укладено ряд договорів з приватним підприємством. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм


Підприємство мало виконати роботи по ремонту асфальтобетонного покриття міжквартальних проїздів та прибудинкових територій в Святошинському районі Києва.


Зазначається, що в ході розслідування шляхом лабораторних та експертних досліджень було встановлено, що ремонтні роботи, за які були сплачені кошти, виконано з порушенням технології, що призвело до появи численних дефектів в асфальтобетонному покритті (хвилястості, лущення, тріщини тощо). 

“Вказаними діями державним інтересам заподіяно збитків у розмірі 2, 6 млн гривень”, – повідомили в прокуратурі.

Дії посадовця РДА, підрядника та особи, яка здійснювала технічний нагляд, кваліфіковано за ч. 3, 4 ст. 191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. Слідство триває.

Нагадаємо,  у 2019 році правоохоронці почали розслідування кримінального провадження за фактом можливого присвоєння бюджетних коштів посадовими особами управління будівництва, архітектури та землекористування Святошинської РДА та місцевої комунальної керуючої компанії. Правоохоронці з’ясували, що бюджетні гроші, які перераховувалися підрядникам за нібито виконані роботи, у результаті “попадали” на рахунки підприємств з ознаками фіктивності, а потім – переводились у готівку.


Читайте: У Святошинському районі столиці на ремонті басейну привласнили 1,3 млн гривень, – прокуратура


Фото: Київська міська прокуратура


КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
Не пройшло і три роки: в Ірпені майже 100 млн гривень почали відновлювати будинок на вулиці Миру
13:00 Місто Ірпінь, яке стало одним із символів стійкості під час окупації Київщини, досі відновлює зруйновані оселі містян. Одним з показових прикладів відновлення є…
Мільйони на папери: як "Київавтодор" переписує свої кошториси
Мільйони на папери: як “Київавтодор” переписує свої кошториси
09:00 Ремонту кожної столичної дороги передує масштабна підготовка у вигляді розробки проєктно-кошторисної документації, яка влітає в добрячу копійку, однак далеко не всі ремонти розпочинають…
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
Щурячі мікросоми та наночастинки благородних металів: які хімічні речовини й за скільки купували київські ВНЗ у 2024 році
09:00 Щорічно університети вкладають чималі кошти задля забезпечення освітнього процесу, зокрема розвитку лабораторно-дослідницької діяльності. Торік лише пʼять провідних ВНЗ — Шевченків університет, Київська політехніка,…
Banner
QlU7mDx4