У Києві презентували “Електронний кабінет Захисника”

У Києві презентували “Електронний кабінет Захисника”

Сьогодні, 8 червня, у столичній мерії членам Координаційної ради міста з питань реінтеграції та підтримки киян-захисників презентували новий сервіс, який створює столиця, – “Електронний кабінет Захисника”. У ньому можна буде швидко замовити та оформити близько 45 муніципальних послуг та понад 140 – державних. Запустити роботу “Електронного кабінету Захисника” місто планує до кінця 2023 року.

Про це, як стало відомо KВ, йдеться у повідомленні КМДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Зазначається, що цей сервіс дозволить отримувати послуги за принципом “єдиного вікна”.

“Коли наші захисники повертаються додому, всі говорять про одну з головних проблем: щоб підтвердити свій статус, їм треба зібрати безліч документів у купі інстанцій. Саме тому Київ, як сучасне цифрове місто, розробляє та впровадить “Електронний кабінет Захисника”. У ньому можна буде швидко замовити та оформити близько 45 муніципальних послуг та понад 140 – державних. Від соціальних і медичних – до освітніх і допомоги в працевлаштуванні”, – зазначив мер Києва Віталій Кличко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Він зауважив, що сервіс дозволить отримувати послуги за принципом “єдиного вікна”. В смартфоні, не виходячи з дому, можна буде замовити одночасно всі доступні послуги, дізнатися інформацію щодо статусу заявки, отримати зворотній зв’язок після її розгляду.

За даними КМДА, сьогодні понад 100 тисяч киян боронять Україну від російських варварів.

Наприкінці березня Київрада затвердила нову міську цільову програму “Підтримка киян – Захисників та Захисниць України” на 2023-2025 роки, розробку якої ініціював мер столиці. Один із важливих заходів цільової програми є, зокрема, створення нового міського сервісу – “Електронний кабінет Захисника”.

Читайте: Столична влада прийняла програму “Підтримки киян – Захисників та Захисниць України” на 2023 – 2025 роки

Нагадаємо, Руслан Світлий очолює Департамент соціальної політики КМДА з 24 вересня 2019 року. Діяльність цієї структури вже більше чотирьох років контролює заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Фото: КМДА

КиївВлада

Автор:
Оксана Олійникова
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4