У столиці презентували платформу, що об’єднає всіх учасників освітнього процесу та відіграватиме роль спеціалізованої закритої соцмережі.
Про це, як передає KВ, повідомили у пресслужбі КМДА.
“У кожного учня буде ID-профіль, до якого буде прив’язуватися освітня хронологія та історія навчальної успішності. Платформа також дозволить перевести документообіг в електронний формат, тож освітня документація буде захищена від фізичного знищення та доступна в режимі онлайн. Впровадження системи передбачає комплексну перепідготовку освітніх працівників, що мають пройти курс з опанування системи”, – повідомили у пресслужбі КМДА про новий цифровий простір.
Також розповіли про переваги нової системи.
“Серед переваг Єдиного освітнього простору: вдосконалення освітнього менеджменту, автоматизоване формування звітів, моніторинг освітнього процесу та діяльності, доступ до освітнього контенту та якісна взаємодія всіх учасників навіть дистанційно. Процес управління проєктами належить до циклічно замкнутих процесів, у яких важливу роль відіграє зворотній зв’язок, що забезпечує безперервний розвиток і синергетичне самовдосконалення”, – наголосили у КМДА.
Ще одним інструментом діджиталізації освітнього процесу стануть електронні журнали.
Як заявили у КМДА, основним завданням зараз є створення безпечного освітнього середовища.
“Основним фокусом уваги департаментів наразі є нагальна потреба створити безпечне освітнє середовище у закладах освіти в штатному режимі та надзвичайних ситуаціях. Для цього пріоритетним на 2023 рік буде забезпечення всіма засобами для змішаної форми навчання та наявність безперервного зв’язку і WI-FI в укриттях та бомбосховищах”, – додали у пресслужбі.
Читайте: КОДА погодила освітні ліцензії приватним закладам Київщини
Фото: КМДА.