У Києві стартував ХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики

У Києві стартував ХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики

У Києві стартував ХХІІ Міжнародний фестиваль-конкурсу дитячо-юнацької журналістики “ПресВесна на Дніпрових схилах”. Медіафестиваль проводиться вже 22 роки поспіль, за цей час надійшло понад 19 тис. робіт юних журналістів з України та різних країн світу.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні Київської міської адміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Щорічно юні журналісти надсилають роботи зі Швеції, США, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Данії та інших країн світу. Підтримуючи багаторічний медіафестиваль “ПресВесна на Дніпрових схилах” Київського палацу дітей та юнацтва, ми, перш за все, підтримуємо нашу активну, небайдужу молодь”, – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він додав, що за час існування конкурсу до інформаційно-творчої агенції “ЮН-Прес” Київського палацу дітей та юнацтва надійшло понад 19 тис. робіт, що говорить про велику популярність цього конкурсу.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Тему конкурсу 2024 року “Я так бачу світ” та основні етапи медіафестивалю оголосила керівниця проєкту, завідувачка відділу Інформаційно-творчого агентства “ЮН-Прес” Надія Іллюк.

За її словами, переможці визначатимуться у 7-ми номінаціях: журналістська робота, літературна творчість, друковані видання, аудіомистецтво, візуальне мистецтво, медіапроєкт та мережева журналістика.

“22 роки “ПресВесна на Дніпрових схилах” об’єднує молодь, яка хоче спробувати свої сили в журналістиці, опанувати нові навички та перейняти досвід медіапрофі. Такий профорієнтаційний захід допомагає молоді спробувати себе у професії теле-, радіожурналіста, оператора, фотографа, спікера, блогера… Багато переможців ПресВесни сьогодні вже досвідчені медійники і кожного дня доносять до українців важливу інформацію, що так необхідна під час війни 24/7. А також інформують міжнародне товариство про події, що відбуваються сьогодні на теренах нашої держави”, – зауважила директорка Департаменту освіти і науки Олена Фіданян.

Вона зазначила, що усі їхні думки, спогади, інтерв’ю об’єднав проєкт “Щоденники війни”, започаткований минулого року під час ХХІ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики “ПресВесна” на Дніпрових схилах”.

Крім того, на пресконференції відбулася презентація аудіоверсій українською та англійською мовами книги “Щоденники війни. (Не)дитячі історії”, авторами якої є вихованці Київського палацу дітей та юнацтва.

Як зауважила директорка Київського палацу дітей та юнацтва Оксана Добровольська, “за короткий період книга стала резонансною, і ми вважаємо, що біль наших дітей має почути світ. У буквальному сенсі почути. Англійська аудіоверсія книги – це наш внесок у позиціонування України за кордоном у найважчий для нашої країни період сучасної історії”.

Читайте: Київрада затвердила новий Порядок отримання бюджетних коштів громадськими організаціями

Фото: КМДА

КиївВлада

Автор:
Олександр Попов
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
Справи насущні: скільки та на що у листопаді 2024-го витрачала Баришівка
09:00 В листопаді бюджетні замовники селища Баришівка на Броварщині уклали договорів на кругленьку суму – понад 26 млн гривень. Найбільше грошей спрямували на облаштування…
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
Бюджет Києва-2025: на що чиновники планують витратити 90 млрд гривень
09:00 Столична влада ухвалила бюджет Києва на 2025 рік та внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку (ПЕСР) в частині видатків на наступний…
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
Що отримали кияни за понад тридцять років будівництва Подільського мостового переходу
09:00 Перший день зими в столиці ознаменувався запуском руху легкових авто одним з найвідоміших довгобудів столиці – Подільським мостовим переходом, який зʼєднав Поділ та…
Banner
QlU7mDx4