У Києві збирають використані газові балони для потреб ЗСУ

У Києві збирають використані газові балони для потреб ЗСУ

Комунальне підприємство “Київкомунсервіс” спільно з Волонтерським штабом Територіальної оборони Обухівщини запровадили спільний проєкт збору використаних туристичних газових балонів у населення. Порожні балони повторно заправлятимуть та відправлятимуть на потреби Збройних Сил України.

Про це KВ стало відомо з повідомлення КМДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Зазначається, що завдяки проєкту можна вирішити два важливі питання – збір використаних газових балонів, що накопичились у населення, та їх повторне використання на фронті.

“Місто вдячне волонтерам за таку ініціативу і забезпечення повторної заправки балонів. Зі свого боку, міське підприємство організувало логістику збору: використані порожні балони ми просимо мешканців викидати у помаранчеві контейнери для небезпечних відходів, в отвір для батарейок. При цьому ми наполегливо просимо дотримуватись інструкції, що розміщена на самих балонах, яка стосується безпечної експлуатації та правильної утилізації. Зібране – передаватимуть волонтерам”, – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що “Київкомунсервіс” уже маркував контейнери для небезпечних відходів та розмістив на них QR-код, за допомогою якого громадяни можуть повідомити про залишений у контейнері за певною адресою балон.

Здати порожні газові балони можно:

  • в офіс за адресою: вул. Кудрявська, 23;
  • на виробничій базі підприємства (вул. Бакинська, 37-41);
  • викинути в контейнер для небезпечних відходів (мапа встановлених контейнерів – за посиланням).
Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також повідомити “Київкомунсервіс” можна через Telegram-бот. Для цього треба відсканувати QR-код на контейнері та обрати розділ “Повідомити про викинутий газовий балон”. Повідомлення допоможе швидше зібрати балони та передати їх волонтерам.

Читайте: Киянам нагадали, що батарейки, термометри та енергозберігаючі лампи слід викидати у спеціальні помаранчеві контейнери (мапа розташування)

Нагадаємо, КП “Київкомунсервіс” засновано Київрадою та зареєстровано у 2005 році. Статутний капітал – 14,19 млн. гривень. Директор із 27 липня 2017 року – Максим Ляшкевич.

КП “Київкомунсервіс” забезпечує вивезення побутових відходів у всіх районах Києва. Договір на надання послуги з вивезення побутових відходів столиці було укладено між КП “Київкомунсервіс” та Київською міськдержадміністрацією (КМДА) до кінця 2024 року. Публічна угода на вивезення у Києві побутових відходів була опублікована на сайті КП “Київкомунсервіс” та в газеті “Хрещатик” 8 червня 2018 року.

КП “Київкомунсервіс” здійснює вивіз побутових відходів з усіх районів столиці за допомогою шести компаній-підрядників: ПрАТ “Київспецтранс”, ТОВ “Селтік”, ТОВ “Спецкомунтехніка”, ДП “Фірма “Альтфатер Київ”, ТОВ “Крамар Рисайклінг” та ТОВ “Фірма “Власник-Роз”.

КП “Київкомунсервіс” підпорядковано Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА на чолі із Дмитром Науменком. Напрямок ЖКГ у столиці займається заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим.

Фото: КМДА

КиївВлада

Автор:
Оксана Олійникова
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Київрада майже вдвічі збільшила видатки на столичну цифровізацію
Київрада майже вдвічі збільшила видатки на столичну цифровізацію
09:00 Під час свого останнього засідання в цьому році Київрада внесла зміни до програми «Цифровий Київ» та продовжила її дію на два роки –…
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
Мішші Орєшніков: “Чувашія-Волзька Булгарія стане найбільш інвестиційно привабливою державою Європи”
16:00 Демонтаж держави-агресора та спонсора тероризму, російської федерації, є безумовним і обов’язковим запобіжником проти подальших злочинних дій з боку кремлівських режимів. Тільки це убезпечить…
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об'єктів на приватизацію
Розпродаж на 130 млн: Київрада затвердила черговий перелік комунальних об’єктів на приватизацію
14:00 Столична міськрада затвердила новий перелік комунальних будівель та приміщень, які підлягають “малій приватизації”. До нього увійшли близько сотні об’єктів загальною площею понад 16…
Banner
QlU7mDx4