У Київраді планують збільшити кількість наземних пішохідних переходів у столиці

У Київраді планують збільшити кількість наземних пішохідних переходів у столиці

У Київській міській раді зареєстровано проект рішення, згідно з яким у столиці має бути збільшена кількість наземних пішохідних переходів. Метою збільшення кількості наземних переходів є забезпечення фізичної безбар’єрності транспортної інфраструктури Києва.


Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Київради.


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно з повідомленням, ініціаторами проекта рішення про збільшення кількості наземних пішохідних переходів були заступник міського голови – секретарь Київської міської ради Володимир Бондаренко та депутати Київської міської ради Ксенія Семенова, Євген Кузьменко, Лілія Пашинна, Григорій Маленко, Максим Нефьодов, Зоя Ярош, Ірина Никорак, Олеся Пинзеник, Вікторія Бурдукова, Георгій Зантарая, Олена Говорова, Микола Конопелько, Владислав Трубіцин, Андрій Вітренко та Михайло Присяжнюк


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У Київраді вважають, що у час повномасштабної російсько-української війни питання створення безбар’єрного середовища в місті стає ще більш актуальним, оскільки до столиці з лінії фронту повертаються військові, які отримали інвалідність або травми кінцівок внаслідок поранень. Доступність міського простору має бути новою суспільною нормою.


“Підземні пішохідні переходи є справді бар’єром для пересування людей з дитячими візками, людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших маломобільних категорій населення. Проєкт рішення розроблено з метою забезпечення фізичної безбар’єрності транспортної інфраструктури. Збільшення кількості наземних пішохідних переходів буде реалізовано шляхом модернізації перехресть, будівництва, капітального ремонту та реконструкції світлофорних об’єктів. Депутатський корпус Київської міської ради створює простір необмежених можливостей для киян та гостей міста, в якому не має місця дискримінації та враховують інтереси кожного. Необхідно забезпечити всім мешканцям рівний доступ до транспорту, адміністративних будівель та інших міських об’єктів. Міська влада переймає європейський досвіт та впроваджує сучасний підхід щодо планування столиці”, – розповіла депутатка Київської міської ради Ксенія Семенова.


Нагадаємо, під час пленарного засідання Київради 18 листопада 2021 року депутат Максим Нефьодов поскаржився на “бюрократичний футбол” навколо питання щодо облаштування наземного пішохідного переходу біля станції метро “Університет”. Мер Києва Віталій Кличко доручив першому заступнику Київської міськдержадміністрації (КМДА) Миколі Поворознику спільно з Нефьодовим продумати, як можна облаштувати наземний пішохідний перехід бульваром Тараса Шевченка.


Читайте: Кличко поручил Поворознику и Нефедову придумать как обустроить наземный пешеходный переход возле станции метро “Университет”

Фото: пресслужба КМДА.

КиївВлада

Автор:
Бровко Ігор
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Мільярди для “Київміськбуду”: як столичні платники податків розрахуються за помилки влади
Мільярди для “Київміськбуду”: як столичні платники податків розрахуються за помилки влади
09:00 На Хрещатику, 36 придумали, як добудовувати 18 житлових комплексів (ЖК), які свого часу зводилися “під прапорами” нині збанкрутілої держкомпанії “Укрбуд”. Минулого тижня Київрада…
Реконструкцію школи в Биківні продовжить фірма родича головного фінансиста КМДА
Реконструкцію школи в Биківні продовжить фірма родича головного фінансиста КМДА
09:00 Реконструкція столичної школи №23, яка триває вже десятий рік, знову на слуху. У Деснянській райдержадміністрації (РДА) за 215 млн гривень замовили продовження робіт,…
Від окупації до сталого розвитку: як перепелина ферма “Чарівний птах” на Київщині долає наслідки війни та розвиває екологічний агросектор
Від окупації до сталого розвитку: як перепелина ферма “Чарівний птах” на Київщині долає наслідки війни та розвиває екологічний агросектор
17:30 Після деокупації Баришівської громади на Київщині перепелина ферма ТМ “Чарівний птах” стала прикладом стійкості українських  виробників, які, попри значні руйнування, відновлюють своє виробництво,…
Banner
QlU7mDx4