У “Київтеплоенерго” роз’яснили структуру нарахувань за гарячу воду у платіжці за травень

У “Київтеплоенерго” роз’яснили структуру нарахувань за гарячу воду у платіжці за травень

Столичне комунальне підприємство “Київтеплоенерго” надало роз’яснення щодо нарахувань за теплову енергію для приготування гарячої води та роботу рушникосушарок.


Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).


Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Як зазначається, згідно зі змінами до урядової Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг №315, з грудня 2021 року у платіжках КП “Київтеплоенерго” з’явився новий рядок – ФСГ (функціонування системи гарячого водопостачання будинку). Це оплата теплової енергії, яку будинок споживає для роботи внутрішньої системи гарячого водопостачання та рушникосушарок. Її розмір залежить від типу та інженерної конструкції системи гарячого водопостачання (ГВП) і в травні становить у середньому 46,5 грн у Києві.


Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Повідомляється, що нарахування здійснюють для всіх будинків міста, обладнаних системою ГВП. Якщо власник квартири користується бойлером, а в будинку є внутрішня система ГВП, то плата за її функціонування все одно нараховується відповідно до чинних законодавчих норм.


Хоча рядок ФСГ зазначається у блоці “Теплова енергія” (ЦО), однак плата нараховується упродовж усього року, коли надається послуга гарячого водопостачання.


У комунальному підприємстві наводять приклад: у квартирі площею 45,3 кв. м за адресою вул. Шолом-Алейхема, 6 у травні 2022 року за ФСГ витрачено 0,0175 Гкал (розподілено на основі даних про споживання будинком теплової енергії відповідно до площі квартири, особливостей системи ГВП будинку та способу обчислення ФСГ, визначеного Методикою № 315). Рядок ФСГ зазначено у блоці “Теплова енергія”. Нарахована плата становить 28,95 грн.


У КМДА нагадують, що консультацію щодо нарахувань за послуги КП “Київтеплоенерго” можна отримати в КК “Центр комунального сервісу”.


Нагадаємо, Київрада досі приховує умови кредитного договору на 140 млн євро (майже 5 млрд гривень), підписаного 2 вересня 2021 року між Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та КП “Київтеплоенерго”, а також договір гарантії. Це несе в собі корупційні ризики, бо столична громада має знати – на що саме вона позичає кошти, яеі буде повертати з чималими відсотками.


Читайте: Київрада приховує від громадськості умови кредиту від ЄБРР для “Київтеплоенерго” на майже 5 млрд гривень

Фото: www.zoda.gov.ua

КиївВлада

Автор:
Бровко Ігор
Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
Генпрокуратура намагається не допустити нової забудови НПП “Голосіївський” компаніями “КСМ-Груп”
09:00 Генпрокуратура через суд намагається повернути державі земельну ділянку площею 5,69 га на просп. Академіка Глушкова, 65 (територія НПП “Голосіївський”). У 2022 році право…
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
Справи насущні: скільки та на що у жовтні 2024-го витрачав Київ
09:00 У жовтні столичні розпорядники бюджетних коштів назамовляли робіт, товарів та послуг на 4,91 млрд гривень, що майже на півтора мільярди більше цього показника…
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
Депутатські ротації: 31 депутат покинув районні ради Київщини у 2024 році
09:00 На районному рівні в Київській області за рік відбулися значні політичні зміни, які відбилися на складі рад та політичному ландшафті регіону. У 2024…
Banner
QlU7mDx4