У Київській обласній військовій адміністрації (КОВА) вирішили об’єднати крафтових виробників пристоличного регіону в електронному каталозі. Метою створення такого каталогу в КОВА називають підтримку розвитку та стимулювання аграрного і ремісничого сектору Київщини.
Про це KВ дізналась з повідомлення пресслужби КОВА.
Як повідомляється, Департамент економіки Київської ОВА спільно з Агенцією регіонального розвитку Київської області працюють над створенням каталогу крафтових виробників регіону.
В КОВА вважають, що такий каталог стане базою даних потенційних партнерів. Зареєструватись у ньому можуть крафтові виробники в галузі переробки харчових продуктів на товари з високою доданою вартістю та ремісники з обробки деревини, вовни, металів, скла, в тому числі діючі майстри народних ремесел. Він міститиме структуровані дані виробників Київщини.
Зазначається, що крафтовими виробниками вважають самозайнятих осіб і мікровиробників (до 10 найманих осіб), які виготовляють товари дрібними партіями з використанням ручної праці та з натуральних матеріалів, за автентичними або авторськими технологіями.
В КОВА зауважують, що мікровиробники крафтової продукції Київщини дуже підтримують українську економіку та постачають товари першої необхідності під час війни. Крім того, вони популяризують українську культуру серед іноземців.
“Київська ОВА вирішила зробити перше глобальне дослідження ринку крафтовиків. Інформація про них буде використана для розроблення програм їх підтримки за сферами виробництва. А також стане основою побудови довгострокової співпраці у спільному розвитку мікропідприємництва і збільшення експортного потенціалу Київщини”, – йдеться у повідомленні.
Долучитися до створення Каталогу можна, заповнивши анкету за посиланням: https://forms.gle/yDFA4PuiEWmZ983DA.
Нагадаємо, Головне управління Державної податкової служби (ГУ ДПС) у Київській області поінформувало, що за перші три місяці в 2023 році малий та середній бізнес Київщини сплатив до місцевих бюджетів 970,3 млн гривень єдиного податку, що на 127 млн гривень більше в порівнянні з минулим роком.
Читайте: Малий та середній бізнес Київщини сплатив більше 970 млн гривень єдиного податку
Фото: відкриті джерела.