У Києві відкрили Сад скандинавської терапії (фото)

У Києві відкрили Сад скандинавської терапії (фото)

У Києві, в Подільському районі, відкрили перший в Україні Сад скандинавської терапії. Сад відновлення створений дансько-українською командою дизайнерів. У ньому люди, які страждають від психічних травм і посттравматичних стресових розладів, зможуть полегшити процес реабілітації.

Про це, як передає КВ, йдеться у повідомленні Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Зазначається, що у відкритті взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен, данський архітектор та містобудівник Мікаель Колвілл-Андерсен, заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан Приходько та перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

“Сьогодні майже в серці столиці з’явилася частинка Данії. Це перший в Україні Сад скандинавської терапії, створений дансько-українською командою дизайнерів. Тут люди, які страждають від психічних травм і посттравматичних стресових розладів, зможуть полегшити процес реабілітації”, – зауважив Микола Поворозник.

Як інформували в КМДА, Nordic Therapy Garden реалізує засновані на дослідженнях скандинавські концепції здоров’я та ландшафтного дизайну, щоб допомогти людям, які страждають від психічних травм і невидимих ран війни, включно з посттравматичним стресовим розладом. Терапевтичний сад допоможе людям, які цього потребують, і водночас підвищить обізнаність про психічне здоров’я та інноваційні способи подолання цієї величезної проблеми.

До втілення проєкту також залучили понад 1 000 місцевих волонтерів та міжнародних партнерів

Нагадаємо, роботи по створенню саду почалися у квітні 2024 року. Активісти під керівництвом данського урбаніста Мікаеля Кольвіля-Андресена тоді вирушили до лісистої місцини на півночі Києва із наміром перетворити його на цілющий скандинавський сад, Nordic Therapy Garden. 

Читайте: Посольство Данії разом з активістами намагаються створити у Києві цілющий скандинавський сад (відео)

Фото: КМДА

КиївВлада

Олександр Попов

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4