У Києві виставили на приватизацію науково-дослідний інститут «Вектор» (фото)

У Києві виставили на приватизацію науково-дослідний інститут «Вектор» (фото)

17 липня Регіональне відділення Фонду державного майна України (ФДМУ) по місту Києву запрошує взяти участь в онлайн-аукціоні з приватизації державного пакету акцій, що становить 100% статутного капіталу Акціонерного товариства «НДІ «Вектор». 

Про це, як передає КВ, повідомили у КМДА.

Як зазначається, основним видом діяльності АТ Науково-дослідний інститут прогресивних наукових та технічних досліджень «Вектор» є виробництво електродвигунів, генераторів і трансформаторів. Повідомляється, що розмір статутного капіталу Товариства: 7 млн 281 тис.800 гривень.

Об’єкт включає єдиний майновий комплекс загальною площею 1537,5 кв. м, до складу якого входять виробниче приміщення (корпус № 7) й адміністративно-виробниче приміщення (корпус № 8). Також до складу об’єкта приватизації входять 512 одиниць активів (рухомого майна) – обладнання, меблі, інвентар та 4 транспортних засоби та спецтехніка 1986-2002 років випуску.

Загальна площа земельних ділянок: 0,1656 га. Кількість працівників (на 31.03.2024 р.): 5 осіб. Стартова ціна об’єкту складає 10 млн 097 тис.423 гривні.

Реєстрація на аукціон триває до 16 липня включно. Актив розташований за адресою: м. Київ, вул. Рилєєва, 10-А у Подільському районі столиці.

У КМДА підкреслили, що на балансі Товариства перебуває об’єкт, що не підлягає приватизації та не увійшов до статутного капіталу Товариства, а саме: бомбосховище (сховище цивільної оборони), загальною площею 560,7 кв. м., яке відноситься до переліку об’єктів державного нерухомого майна та належить до сховища 2 класу.

Також, на балансі «НДІ «Вектор» наявні об’єкти, що наразі перебувають на тимчасово окупованій території, а саме земельна ділянка в межах смт Кирилівка, Якимівського р-ну, вул. Коса Федотова, 125, площею 0,2806 га, автомобіль РАФ-2203 та база відпочинку «Теремок» (Запорізька обл., Мелітопольський р-н, смт Кирилівка, вул. Коса Федотова, 125). До складу бази відпочинку входять будиночки житлові з мансардою в кількості 10 шт, побутовий комплекс кухня-буфет, намет господарський, господарський блок.

Читайте: Фонд держмайна виставив на продаж готель «Козацький» на Майдані Незалежності

Фото: Prozorro.Продажі

КиївВлада

Владислава Олійник

Поділитися
Поділитися
Поділитися
Рекомендуємо до перегляду
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
Скандальний довгобуд: Київрада поновила договір оренди землі під ЖК “Оболонський бриз”
09:00 Столична міськрада погодила поновлення договору оренди ділянки на просп. Оболонському, на якій будується скандально відомий ЖК “Оболонський бриз”. Заявляється, що вирішення земельного питання…
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
Дрони для фронту: як, за скільки і які громади Київщини озброюють ЗСУ
14:00 З початку 2024 року громади Київщини активно закуповують безпілотні літальні апарати, дрони та квадрокоптери, для потреб ЗСУ. Майже за пів року 24 українські…
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
Справи насущні: скільки та на що у червні 2024-го витрачав Яготин
09:00 В червні 2024 року загальна вартість публічних замовлень Яготина перевищила 3,5 млн гривень. Найбільша частка цих коштів – понад півмільйона гривень – була…
Banner
QlU7mDx4